Начальник Херсонської юстиції: херсонці винні банкам 2 мільярди гривень
01.11.2018 17:18 No Comments Головна,Херсонські новини Kateryna

Оголошеннями про надання кредитів заклеєно ледь не все місто. Херсонцям пропонують взяти гроші на здійснення своїх мрій без довгого оформлення. Лише паспорт і код – і гроші у вас в кишені. Проте не забувайте приказку про безкоштовний сир…

– Наведу кілька цифр. Лише мешканці Херсона заборгували банкам майже 2 МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ.  Якщо бути точнішим, то 1 млрд 998 млн 961 тис 359 гривень. Саме на таку суму знаходяться виконавчі провадження у територіальних підрозділах ДВС Херсонської юстиції. Кошти банкам мають повернути 4459 людей. І це лише фізичні особи. – зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

Ось лише один із останніх випадків. У 2007 році херсонець позичив у банка $150 тисяч під заставу магазина на Дніпровському ринку. І до 2013 року він справно цей кредит погашав. Проте сталась криза, і чоловік більше не міг повертати гроші. А банку він лишився винним більше $78 тисяч.

Судові баталії тривали аж до цього року. За рішенням суду, магазин продали через OpenMarket СЕТАМ. Стартова ціна була 1,8 мільйони, а продати змогли аж за 2,6 млн гривень.

Виручені кошти погасили борг перед банком та частину штрафних санкцій –  600 тисяч гривень. Проте чоловік ще лишився винним банку 300 тисяч гривень пені.

– Тому хочу закликати херсонців – добре подумайте, перш ніж брати такі заманливі кредити.  Бо про високі відсотки мало хто попереджає заздалегідь. Та й одразу подумайте, як само ці позики ви будете повертати. Бо пропозиція від усміхненої родини на рекламному проспекті може принести вам багато неприємностей та сліз. – запевняє Костянтин Хутковський.

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *