Херсонський драмтеатр шукає артиста
27.11.2018 10:03 No Comments Головна,Херсонські новини Kateryna

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім.М.Куліша (37000, м. Херсон, вул. Театральна, б.7), згідно із положенням ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497 (текст Порядку розміщено на офіційному веб-сайті Верховної Ради України та Міністерства культури України) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

«Артист оркестру(театру) ІІ категорії » – 1 штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги:
Повна, або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Конкурсна програма: співбесіда; мати добрі музичні здібності; необхідну професійну підготовку для виконання оркестрових партій; володіти навичками оркестрового виконання; знати основи трудового розпорядку, правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Адреса, за якою подаються документи: 73000, м. Херсон, вул. Театральна, б.7

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

– заява про участь у конкурсі у довільній формі;
особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
– завірені особистим підписом копії: документа, що посвідчує особу; трудової книжки (за наявності); документа про освіту; військово-облікового документу (у військовозобов’язаних – військовий квиток, у призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці) ;
– додаткова інформація стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня (за бажанням).

Додаткова інформація щодо основних посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів ХОАМДТ ім. М.Куліша.
Телефон для довідок.: (0552) 22-57-12, факс: (0552) 49-22-30, e-mail: teatr-kulisha@ukr.net

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *