У безробіття на Херсонщині – жіноче обличчя
10.12.2018 09:25 No Comments Головна,Херсонські новини Kateryna

З початку 2018 року за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою 23,7 тис. осіб.

У січні-листопаді поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 29,3 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 9,4 тис. зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, третину – безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 23,7 тис. осіб.

Упродовж січня-листопада 2018 року роботодавці області надали до служби зайнятості 25,3 тис. вакансій, що на 9% більше минулорічного показника.

Активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Впродовж січня-листопада 2018 року 380 безробітних працевлаштовано на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. За словами Євгенія Єрашова професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 4,8 тис. безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані.

З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 4,6 тис. осіб з числа безробітних.

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *