Херсонських школярів частували “екологічним олів’є”
10.12.2018 11:02 No Comments Головна,Херсонські новини Kateryna

Кулінарний клас в стилі популярного шоу «Матер-шеф» провела інтерпретатор природи, начальник відділу еко-освіти НПП «Нижньодніпровський» Тетяна Крючкова для учасників семінару з підготовки до міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». Біля двох десятків представників екологічнихі агітбригад навчальних закладів Херсону слідкували за приготуванням “салату” з незвичних продуктів: ватні палички, одноразові  пакети для сміття, шматки одноразового посуду та ще безліч інших речей одноразового вжитку, без яких буцім-то і можна обійтися, але ж так зручненько.

Чомусь від дегустації «новорічного олів’є а ля one-use» всі відмовлялися, дивлячись скоса на майстриню-кухаря. Далі Тетяна Миколаївна показала відеоряд фото, де видно, що і коровам на пасовиськах, і рибам в річці, і птахам в раціон харчування потрапляє все те, що накидала людина, користуючись одноразовим заради своєї зручності.

Згодом всі присутні погодилися, що і пластик, і поліетилен такі гидкі в «салаті», потрапляють до нашого організму з продуктів харчування. То, може, необхідно замислитися над тим, що ми споживаємо, від чого можна відмовитися і, починаючи з себе, розпочати змінювати ситуацію на краще?

Такий «кулінарний» клас – демонстрація на прикладі одноразових речей можливого засобу висвітлення екологічних проблем на конкурсі «Земля – наш спільний дім». На фото – інгредієнти для салату.

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *