Скільки херсонців підтримує мораторій на білборди
24.01.2019 13:39 No Comments Головна,Херсонські новини Kateryna

11 січня Роман Петрович Завгородній зареєстрував електронну петицію “Про мараторій на розміщення біллбордів на території міста Херсона, та впровадження процедури та умов для демонтажу вже існуючих в м. Херсоні” (мовою оригіналу).

У ній він пропонує:

1. Доручити виконавчим органам міської ради в особі управління споживчого ринку Херсонської міської ради та управління естетики та зовнішньої реклами Херсонської міської ради, Запропонувати: профільним депутатським комісіям розглянути питання про підготовку проектів рішень 1) “Про мараторій на розміщення біллбордів на території міста Херсона, та впровадження процедури та умов для демонтажу вже існуючих в м. Херсоні, в тому числі на яких видані дозвіли, терміном виконання до 2020 року”
2. Оголосити конкурс в місті, серед дизайнерів, архітекторів, а також із залученням інших представників громадськості на розробку власного “Бренд-коду” рекламної продукції в місті, на такі носії як “сіті-лайти”, «Білл-Борди» та вивіски магазинів.
3. Доручити управлінню естетики та зовнішньої реклами Херсонської міської ради не пізніше ніж 15 лютого 2019 нанести на мапу міста Херсона усі об’єкти зовнішньої реклами на яку видані дозволи із визначенням їх власників для подальшого громадського контролю та виявлення незаконно встановлених «Біллбордів» .

Станом на 13.30 24 січня петицію підписало 36 осіб з необхідних 250.

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *