Перший заступник Міністра юстиції звертається до херсонських нотаріусів
22.02.2019 12:23 No Comments Головна,Новини Kateryna

Своє звернення Олена Сукманова опублікувала на власній сторінці у Фейсбук:

“УВАГА ВСІМ НОТАРІУСАМ!

Шановні колеги! Хочу попросити Вас уважно подивитися на кадри «мирної акції-мітингу» щодо ніби-то захисту Ваших прав. Мені було соромно…

За що насправді стояли ці люди і задля чого Вас запрошують на мітинг в понеділок? Для того, щоб певні ваші колеги, які порушують закон і через яких вас називають чорними нотаріусами залишилися без будь-яких санкцій, в тому числі повторного підтвердження своїх знань шляхом складання іспиту? Це так нотаріальна спільнота захищає права громадян? Захищає чистоту своїх рядів? Бореться з рейдерством? Робить нашу державу демократичною та прозорою? Застосовує принцип «закон один для всіх»?

І це при тому, що іспити приймаються виключно в формі людина-комп’ютер! Жодного людського фактору та корупційного ризику! Що б вам не розповідали! Я не бачу в чому проблема витратити кілька годин свого часу, скласти іспит і підтвердити свою кваліфікацію? Ваші колеги вже успішно їх складають і повертаються до роботи!

Шановні нотаріуси! Не дайте себе втягнути в політичну боротьбу, яку вам нав’язує ваше керівництво. Не дозволяйте себе використовувати. Працюйте чесно і сумлінно так, як робить більшість із Вас! Ми завжди разом з вами. Вдячна за Ваш труд!”

Опубліковано Olena Sukmanova Пʼятниця, 22 лютого 2019 р.

Опубліковано Olena Sukmanova Пʼятниця, 22 лютого 2019 р.

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *