У Херсоні заступниця Міністра юстиції розповіла про професію приватного виконавця
11.07.2019 17:47 No Comments Головна,Херсонські новини Kateryna

Херсонщину з робочим візитом відвідала Заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко.

10 липня вперше з робочим візитом до Херсонщини завітала Заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

Візит розпочався із  зустрічі з представниками місцевих і всеукраїнських ЗМІ. Було багато питань стосовно впровадження інституту приватних виконавців, боротьби з неплатниками аліментів і заробітної плати.
Особливо зацікавила журналістів ініціатива Уряду та Міністерства юстиції #ЧеснаПлатіжка. Херсонці, як і мешканці інших областей України, не мають сплачувати за повітря.


У рамках робочого візиту  Світлана Глущенко взяла участь у промо-заході «Професія приватного виконавця: доступ до професії та її переваги».

Професія приватного виконавця з’явилась в Україні відносно нещодавно. Тому досі існують певні міфи. Наприклад, що приватний виконавець – це колектор. Деякі органи місцевого самоврядування бояться співпрацювати з приватними виконавцями, бо просто не знають чим вони займаються.
– Дуже приємно, що на нього завітали не лише адвокати та досвідчені юристи. А й студенти, які саме зараз активно обирають вектор розвитку власної кар’єри. про власну практику, з якими проблемами доводилось стикатись.
Сподіваюсь, що завдяки таким інформаційним кампаніям громадяни стануть більш обізнаними стосовно цієї професії. І отримають реальний вибір – кому саме довірити виконання судового рішення. – зазначила Заступниця Міністра юстиції.
На Херсонщині зараз працюють усього 2 приватних виконавця. Вони розповіли Вони розповіли про власну практику, з якими проблемами доводилось стикатись.

Крім того, під час візиту до Херсона Світлана Глущенко провела засідання регіонального оперативного штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами, та оперативного штабу щодо стягнення заборгованості по аліментах.

– Державні виконавці Херсонщини стягнули на користь 11 тисяч дітей більше 85 мільйонів гривень. І все завдяки дії кількох пакетів законів «Чужих дітей не буває». Це реальні результати роботи, які відчувають на собі тисячі громадян. – зазначив під час засідання штабу керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

Також одним із пріоритетів роботи Державної виконавчої служби є захист економічних прав громадян. Тому так важливо повертати працівникам їх законні кошти. З початку року державні виконавці області повернули працівникам майже 2 мільйони законних коштів.

– Державні виконавці Херсонщини показують достойні результати роботи,їх показники є вище середнього рівня по країні. За що їм дякуємо, бо кожна робота – це, в першу чергу, люди. Дуже приємно, що задля захисту прав дітей свої – зусилля об’єднали державні виконавці, органи поліції, пробації та прикордонної служби. Лише спільними зусиллями ми зможемо забезпечити нашим найменшим громадянам щасливе майбутнє! – зазначила Світлана Глущенко.

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *