Фахівці Херсонської юстиції долучились до обговорення «Дошки безпекових побажань»
15.08.2018 17:40 No Comments Головна,Новини Kateryna

Херсонська юстиція продовжує налагоджувати співпрацю з громадськими організаціями. Саме тому фахівці ГТУЮ у Херсонській області долучились до громадського обговорення по виявленню топових звернень та скарг до профільних управлінь міста та області.

Це проект БФ «Майбутнє Херсонщини». Активісти хочуть надати громадянам віртуальний інструмент для покращення якості надання послуг та самостійного вирішення актуальних проблем населення, пов’язаних з громадською, дорожньою безпекою та інфраструктурою у взаємодії з поліцією та органами влади.

Топові звернення та скарги переведуть в шаблони, які можна буде скачати із сайту УкрСкарга – http://ukrskarga.org.ua/, доповнивши особистими даними, та відправити в потрібну інстанцію. Маючи будь-яку проблему, громадяни тепер зможуть знаходити її вирішення на одному веб-ресурсі.

У рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» спеціалісти Херсонської юстиції розповіли учасникам обговорення про право громадян на звернення до органів місцевого самоврядування та державних структур, як правильно складати скарги та звернення, у які терміни громадяни мають отримати відповідь. А також про протидію насиллю в родинах і булінгу і роботу проекту "Херсонська юстиція дітям".

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *