Луцький стриптизер – про фокуси з трусів, секс за гроші та домагання геїв
09.01.2019 11:47 No Comments Головна,Інтерв'ю Kateryna

Від його танців і дотиків жінки шаленіють, чоловіки скаженіють, а чи не кожен еротичний виступ закінчується «сюрпризом». Для рідних та друзів він – просто Саша. Але для тисяч шанувальниць – «Мr. Тіко». Що спонукало звичайного хлопчину з волинського селища обрати екзотичний фах стриптизера? Чи важко було подолати сором, щоб оголити тіло перед сотнями жінок? Та які спецефекти варто використовувати, щоб жінки аж вищали в екстазі? Професійні секрети та особисті таємниці – в нашій відвертій розмові.

– Олександре, що підштовхнуло до підкорення такої пікантної професії?
– Скажу відверто – гроші. Адже спочатку я обрав благородну професію рятувальника. Закінчив у Харкові університет ДСНС України.  А після отримання диплома встиг попрацювати у цій небезпечній сфері. Але зарплата там була мізерна, відповідальність і ризики – немалі, плюс працювати доводилося за принципом «Наказ обговоренню не підлягає». І я вирішив спробувати себе в кардинально іншій сфері.

– Як до такого рішення поставилися рідні, друзі?
– Були категорично проти. Особливо мама. Вона все життя пропрацювала у сфері торгівлі, тому державну роботу вважала вершиною кар’єрної мрії. Тривалий час між нами були суперечки, в яких я доводив: не хочу за копійки «вкалувати», щоб мати один день вихідного на тиждень і місяць відпустки для посадки та копання картоплі.

– А у стриптизера який графік роботи, яка оплата?
– У період новорічних корпоративів, на Восьме березня танець тривалістю 3 – 5 хвилин коштує не менше від двох тисяч гривень, а таких танців під час виступу я зазвичай виконую три. Коли «не сезон», розцінки падають майже втричі. Крім сезону, на розмір гонорару впливає географія виступу. У Києві кращі заробітки. А коли виступаю в Луцьку, то можу й на символічних 700 гривень погодитися – для, як-то кажуть, підтримки професійного рівня.

– Мабуть, без курйозів під час виступів не обходиться?
– О так (усміхається, – авт.)! Я не можу передбачити всіх нюансів майбутнього виступу: якість апаратури, місце для танцю, настрій публіки. Одного разу мене запросили на дєвішнік, який відбувався у квартирі багатоповерхівки. І от уявіть: я стою на сходовому майданчику в костюмі чорного ангела, в руках тримаю запалені свічки (бо ось-ось маю заходити), аж тут бабуся з ліфта виходить, мене побачила, остовпіла і почала хрестити себе і мене: свят-свят-свят.

А ставалися випадки, в яких було не до сміху: приватна вечірка, я танцюю перед дівчатами, аж тут почали у двері п’яні мужики тарабанити. Я виконав свій номер, але виходити з квартири через двері, за якими чекали неадекватні чоловіки, було б нерозсудливо. А оскільки вечірка відбувалася на першому поверсі, то я скористався безпечнішим варіантом – вийшов через вікно.

– Під час еротичних танців ви торкаєтеся жінок, імітуєте їхнє роздягання. Мабуть, не одна потім розраховувала на продовження «знайомства»?
– Звісно, що по-всякому бувало. В Луцьку то ні: бо тут, як у маленькому селі, – всі одне одного знають. А от у Києві, де багато заможних, але самотніх жінок, пропозицій надходило дуже багато.

– Вам пропонували стати коханцем на одну ніч чи бойфрендом на постійному утриманні?
– Пропозиції бувають різні, але деталями я не цікавлюся, бо ніколи на таке не погоджуся. Стриптиз для мене – це те саме, що для актора зіграти в театрі чи кіно: вивчив роль – виступив – отримав оплески та гонорар – і все!

– А чоловіки замовляють містера Тіко?
– Так, і не раз. Часто на фірмах чоловіки замовляють ефектний подарунок для колег-жінок і зупиняють свій вибір на еротичному танці. Буває навіть, що чоловік хоче здивувати свою  дружину креативним сюрпризом і запрошує стриптизера.

– А коханці для коханок такі подарунки роблять?
– Ні, такого в моїй шестирічній практиці ще не траплялося. Мабуть (сміється, – авт.), бояться конкуренції.

– У вас – сотні шанувальниць. А геї пробують завоювати вашу симпатію?
– У мене з ними «особлива любов». Коли я тільки починав свій шлях стриптизера, то називав їй культурно – «геї», на всі дзвінки та пропозиції чемно відмовляв: «Вибачте. Наша співпраця неможлива». Побачивши, що жодне «вибачте, ні» до них не доходило, я «забув» про культуру спілкування і прямо казав: «Чуєш ти, пі…рас! Іди на х…!» А тепер я на цих козлів не хочу навіть нервів тратити. Тож як тільки чую, що то вони, вмикаю в телефоні гучномовця (аби друзі чули нашу «милу бесіду») і починаю відверто «стібатися», доводячи їх до сказу.

Зате коли нормальні чоловіки (так звані натурали) підтримують мене, аплодують, після виступу підходять зі словами «Ну, молодець! Не очікували», то я їхню високу оцінку дуже ціную. Бо оголитися перед жінками – одна справа, а от коли ти підібрав таку музику, костюм, хореографічну композицію, що навіть чоловікам сподобалося, – це, вважаю, і є професіоналізмом.

– Який зі сценічних образів містера Тіко найбільше «заводить» жінок, а який – подобається особисто вам, Олександре?
– На сцені я можу бути, ким завгодно: ковбоєм, лицарем, драконом, чорним ангелом, сексапільним зайчиком і пустотливим Дідом Морозом – загалом у мене близько 20 сценічних персонажів. Найбільше мені подобається виходити на сцену античним воїном. Натомість серед замовників найбільшою популярністю користується містер Тіко в образі американського поліцейського: в чорних окулярах та кепці, з жезлом та в одязі зі шкіряними елементами. Жінки в захваті від такого брутального хлопчика. Тому, до речі, якщо між чоловіком та жінкою притупилися емоції, то рольові ігри – чудовий варіант освіжити почуття.

– А нині, у період новорічних корпоративів, наскільки видозмінюється репертуар містера Тіко?
– Окрім підбору зимових костюмів, я роблю в танцях акцент не на еротиці, а на гуморі та різних прикольних штучках. Публіка в «угарі», коли я в костюмі новорічного Зайчика вискакую, дістаю з біленьких шортів пістолет і починаю обстрілювати глядачів. Це весело. Це несподівано. Усі починають реготати, а настрій стає грайливо-жартівливий.

Джерело: T1.UA

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *