Херсонців закликали долучатись
31.05.2019 10:19 No Comments Головна,Херсонські новини Redaktor

У Херсоні презентували програму сприяння громадській активності «Долучайся!»

28 травня в м. Херсон відбулась презентація діяльності Програми «Долучайся!» та її конкурсу на отримання грантів для місцевих громадських організацій.
Представники програми розповіли журналістам про ключові цілі та завдання програми, основні сфери та види її діяльності, а також про плани роботи у регіоні.

Також під час заходу було представлено умови конкурсу грантів для підтримки коаліцій громадських організацій задля впровадження реформ у Херсонській області.
Старший програмний менеджер Програми «Долучайся!» Айдер Халілов розповів про ініціативи, які вже найближчим часом будуть підтримані на Херсонщині. Серед них: залучення громадськості до реформи системи надання адміністративних послуг в регіоні; забезпечення прав ЛГБТ-спільноти, людей з інвалідністю та інших вразливих груп; антикорупційна діяльність, та реформи, що стосуються охорони здоров’я, освіти, енергетики та навколишнього середовища.

Орієнтовна тривалість дії грантів: до 18 місяців. Очікувана сума фінансування до 15 000 доларів США. Кінцевий термін подання пропозицій – 23 червня 2019 р.

Метою Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях. Програма засновується на твердженні про те, що достатньо обізнані та залучені до громадської активності громадяни роблять управління на місцевому та національному рівнях більш репрезентативним, партисипативним та підзвітним українському суспільству.

Програма «Долучайся!» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Пакт Інк. (Pact Inc.) в Україні.

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *