Херсонські патрульні завадили школярці звести рахунки з життям (відео)
20.11.2019 13:35 No Comments Головна,Херсонські новини Kateryna

19 листопада близько 9-ї години ранку шкільним офіцерам поліції зателефонували з однієї зі шкіл міста. Патрульним повідомили, що 15-річна учениця навчального закладу скоріш за все хоче вчинити самогубство. Зі слів учителів, до них звернулись школярі. Діти розповіли, що їх однокласниця веде в одній зі соціальних мереж прямий ефір з якоїсь високої недобудови й каже, що пригне звідти.

За описом інспектори встановили, що вказана будівля знаходиться на вулиці Комарова. Шкільні офіцери поліції Грибко В’ячеслав, Луняка Ірина та Клімова Алла негайно вирушили туди.

Під’їжджаючи до місця, патрульні помітили на краю даху 8-поверхівки дівчину. Інспектори піднялись сходами, там побачили два паки з вином.

— Доню, іди до мене. Чого ти тут? Давай поговоримо, — звернулась до дитини Ірина Луняка, поліцейська, яка й сама є матір’ю чарівної 6-річної донечки. — Іди до мене, йди…

Таким чином патрульним вдалось утримати 15-річну дівчину від непоправного кроку.

Після цього поліцейські відвезли її до школи. Туди ж прибули медики, слідчо-оперативна група та співробітники ювенальної превенції. Наразі життю підлітка нічого не загрожує.

19.11.2019

Шкільні офіцери поліції завадили дівчині-підлітку скоїти самогубствоСьогодні близько 9-ї години ранку шкільним офіцерам поліції зателефонували з однієї зі шкіл міста. Патрульним повідомили, що 15-річна учениця навчального закладу скоріш за все хоче вчинити самогубство. Зі слів учителів, до них звернулись школярі. Діти розповіли, що їх однокласниця веде в одній зі соціальних мереж прямий ефір з якоїсь високої недобудови й каже, що пригне звідти. За описом інспектори встановили, що вказана будівля знаходиться на вулиці Комарова. Шкільні офіцери поліції Грибко В’ячеслав, Луняка Ірина та Клімова Алла негайно вирушили туди.Під’їжджаючи до місця, патрульні помітили на краю даху 8-поверхівки дівчину. Інспектори піднялись сходами, там побачили два паки з вином.— Доню, іди до мене. Чого ти тут? Давай поговоримо, — звернулась до дитини Ірина Луняка, поліцейська, яка й сама є матір’ю чарівної 6-річної донечки. — Іди до мене, йди…Таким чином патрульним вдалось утримати 15-річну дівчину від непоправного кроку.Після цього поліцейські відвезли її до школи. Туди ж прибули медики, слідчо-оперативна група та співробітники ювенальної превенції. Наразі життю підлітка нічого не загрожує.#ПорядокЦеТи #khersonpolice #поліціяхерсона #патрульнаполіція

Опубліковано Патрульна поліція Херсонської області Вівторок, 19 листопада 2019 р.

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *