Під час карантину на Херсонщині продовжує діяти обмеження відвідувань Міграційної служби
14.05.2020 14:23 No Comments Головна,Новини Kateryna

Через обмеження під час карантину Covid-19 Міграційна служба Херсонщини продовжує працювати та надавати адміністративні послуги лише за діючим переліком нагальних потреб громадян та за окремо встановленим графіком роботи: https://dmsu.gov.ua/news/region/7224.html

Згідно дотримання вимог карантину, громадяни звертались до структурних підрозділів Міграційної служби області лише за термінової необхідності, тому кількість оформлених документів значно знизалась у порівнянні з минулими місяцями.

Так, у квітні 2020 року Міграційна служба Херсонської області оформила 584 біометричних документів, з них 418 – ID-карток та 165 закoрдoнних паспортів. Раніше в середньому ця кількість щомісяця становила близько 14 тисяч.

Натомість збільшилось спілкування з громадянами.  Для надання консультаційних послуг було виділено 4 телефонних лінії та для зручності громадян організовано роботу «гарячої лінії» мобільного зв’язку. Загалом, з початку квітня телефоном «гарячої лінії» скористалися понад 450 громадян, яким була надана в повній мірі необхідна інформація.

У зв’язку із подовженням карантину до 22 травня 2020 року УДМС України в Херсонській області нагадує, що гoтoві документи (ID-картка та закoрдoнний паспорт) зберігаються у підрозділах протягом року. Отже громадянам рекомендовано без нагальної потреби утримуватися від відвідування підрозділів.

УДМС в Херсонській області

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *