У Херсоні дитячі садочки працюють в умовах адаптивного карантину
01.06.2020 14:44 No Comments Головна,Новини Kateryna

Етап послаблення карантину торкнувся і роботи дитячих дошкільних закладів. Станом на 26 травня у Херсоні відновили функціонування 65 дитячих садочків та 8 дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів.

Яких саме рекомендацій, встановлених головним санітарним лікарем України, відтепер потрібно дотримуватись працівникам садочків і маленьким вихованцям, персоналу дитячого садочка № 20 «Пірамідка» нагадали фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.


За словами керівниці дитячого садка Тетяни Маценко, на сьогоднішній день у садку працюють 4 вікові групи, загальна кількість 52 дитини. Це трохи більше 30% від загального складу.


Ранок у садочку починається з вимірювання температури працівникам та дезінфекції приміщень. Батьки вже звикли, що малечу до груп приймають не у приміщенні, а надворі.

Як розповідають вихователі, найскладніше зараз – пояснити дітям, чому не можна обійматись, хоча їм цього дуже хочеться. Також доводиться обирати групові ігри, де потрібно дистанціюватись один від одного.

Разом з тим, діти дуже добре вивчили як правильно потрібно мити руки.


– У Херсоні наші фахівці відвідали вже всі дитячі садочки, грубих порушень не виявили. Ті недоліки, що були, одразу ліквідувались. Сьогодні ми зустрілись із колективом дитячого садка «Пірамідка». І побачили, що там усі необхідні вимоги витримуються, проводиться дезінфекція, слідкують за гігієною персоналу та вихованців, працівникам і дітям вимірюється температура і заноситься до спеціального журналу. Також садок забезпечений необхідними деззасобами. – зазначив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Тарас Година-Арюпін.

© Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *