Спільна допомога обвинуваченому у забезпеченні базових потреб
22.06.2020 13:09 No Comments Головна,Новини Redaktor

Багато хто вважає, що робота уповноваженого органу з питань пробації розпочинається при винесенні особі обвинувального вироку, але це не так. Пробація розпочинається ще на стадії обвинувачення. Досудова доповідь є одним з видів пробації, яка застосовується до обвинуваченого за рішенням суду.

Так, до Нижньосірогозького районного сектору філії Центру пробації в Херсонській області надійшла ухвала суду щодо складання досудової доповіді на обвинуваченого.

Під час збирання необхідних матеріалів для складання досудової доповіді та візиту до обвинуваченого 17 червня 2020 року з’ясувалося, що особа перебуває у складних життєвих обставинах. У нього відсутні кошти навіть на задоволення базових потреб: їжі, одягу, засобів гігієни. А умови, в яких він проживає можливо побачити лише у фільмах жахів – у будинку на вікнах відсутнє скло, стіни ледь тримаються, дах протікає.

Тому, для вирішення питання забезпеченням хоча б одягом обвинуваченого, співробітники негайно звернулися до за допомогою до організації – партнера КЗ «Нижньосірогозький РЦСССДМ». У свою чергу, працівники районного сектору пробації терміново зібрали для обвинуваченого продукти харчування, предмети гігієни та вже наступного дня передали їх обвинуваченому.

На закінчення хочеться сказати, що у будь-якому випадку треба залишатися людьми, так як не завжди від особи залежить ситуація й обставини, в яких вона опинилася. Як наслідок, вона не здатна самостійно вирішити проблему з якою зіткнулася, навіть, на перший погляд, таку незначну.

Філія ДУ «Центр пробації» в Херсонській області 

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *