У ХДУ стартували державні іспити
23.06.2020 15:40 No Comments Головна,Новини Redaktor

Відучора, 22 червня, у Херсонському державному університеті, відповідно до графіку освітнього процесу, розпочалася кампанія з атестації здобувачів вищої освіти ступеня бакалавр. Цьогоріч у зв’язку з карантинними вимогами, державні екзамени відбуваються дещо в іншому форматі.

23 червня 2020 р. За словами ректора ХДУ Олександра Співаковського, наразі університет працює у звичному режимі: «Ми притримуємося обмежувальних заходів на період карантину. Адже це необхідно заради безпеки всіх нас».

Тож дотримання соціальної дистанції, санітарно-гігієнічних норм – все це було першочергово враховано керівництвом ХДУ. Подбали навіть про тих, хто за певних об’єктивних обставин не зміг дістатися до навчального закладу.

«В кожній аудиторії присутні не більше 10 осіб, студенти розміщуються таким чином, аби дотримуватися соціальної дистанції 1,5-2 метри один від одного. В наявності антисептичні засоби та захисні маски, проводиться температурний скринінг. Крім того, аби своєчасно виконати розклад, працюють по декілька сесій на день. Під час перерви аудиторії провітрюються, проводиться санітарна обробка приміщення, і тільки через певний час заходить інша група», – розповідає керівниця навчально-методичного відділу Галина Полякова.

Та навіть за таких складних умов у Херсонському державному університеті всі члени комісій та голови – представники професійних об’єднань, замовників, стейкхолдерів – знаходяться в аудиторії. Щодня відбувається моніторинг процесу атестаційних заходів.

Також Галина Полякова зазначила, що в розкладі кожного факультету для всіх освітніх програм передбачений резервний день. «У цей день на платформі ZOOM проходять атестаційні іспити для тих, хто не зміг в силу об’єктивних обставин приїхати до Херсонського державного університету», – коментує керівниця. І додає: «Таким чином, буде відбуватися і захист кваліфікаційних робіт. Всі роботи пройшли відповідну перевірку на Unicheck, отримали необхідні відгуки та рецензії та передані до екзаменаційних комісій. Ті, хто не мав можливості приїхати до вишу, будуть захищатися дистанційно».

Члени екзаменаційної комісії налаштовані максимально доброзичливо, адже до навчання студенти ставилися сумлінно, демонстрували високі знання упродовж навчального періоду.

Тож сподіваємося незабаром на поповнення магістрантів Херсонського державного університету!

Пресцентр ХДУ

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *