Нателла Арустамова: розвиток — один з важливих критеріїв успішності професійної діяльності бібліотекарів
13.07.2020 15:47 No Comments Головна,Новини Kateryna

У Науковій бібліотеці Херсонського державного університету розпочався позаплановий освітній процес для бібліотекарів. Мета навчання – підвищення якості дистанційного обслуговування, рівня володіння інформаційними технологіями тощо.

За словами директорки Наукової бібліотеки ХДУ Нателли Арустамової, під час карантинних заходів співробітники бібліотеки стикнулися із дистанційним обслуговуванням. І багато хто не був до цього готовий.

«Враховуючи те, які ризики на нас очікують, ми вирішили підвищити рівень володіння інформаційними технологіями, офісними програмами, мультимедійною грамотністю. Це вкрай необхідно не тільки для тих відділів, в яких відбувається інформаційно-аналітичне забезпечення освітнього процесу, а й для тих, де триває класичне обслуговування», – коментує директорка Наукової бібліотеки Нателла Арустамова.

Для формування цифрової компетентності в Науковій бібліотеці ХДУ проводиться цикл практичних занять з використання інформаційних технологій в роботі бібліотекаря. Заняття проводить завідувачка відділом комплектування та наукового оброблення документів Тетяна Чмара. Варто відмітити, що позапланові навчання триватимуть до початку нового навчального року.

Пресцентр ХДУ

 

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *