Пробація на Херсонщині готується до впровадження Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту
15.07.2020 10:06 No Comments Головна,Новини Kateryna

З дводенним робочим візитом до філії Центру пробації в Херсонській області завітала заступниця директора Державної установи «Центр пробації» Тетяна Кічата. З метоюперевірки стану підготовкипідрозділів пробації до впровадження Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту, Тетяна Іванівна мала змогу поспілкуватися зі всіма співробітниками та керівним складом служби в онлайн режимі. Окремо проведено нараду з працівниками трьох районних відділів пробації, які функціонують в обласному центрі. Всім присутнім заступниця директора розповіла про роботу з Реєстром, про власний досвід впровадження подібних електронних систем, особливу увагу зосередивши на питаннях безпеки та можливих наслідках у випадках безвідповідального ставлення до своїх обов’язків.

Відвідавши п’ять підрозділів пробації, Тетяна Кічата перевірила матеріально-технічне оснащення для роботи в Реєстрі, поспілкувалася з працівниками,  надала практично-методичну допомогу та відповіла на численні запитання.

Крім того, спільно з керівницею філії Центр пробації в Херсонській області Оксаною Кузьмич, заступниця директора відвідаларегіональну філіюДержавного підприємства «Національні інформаційні системи», де як раз проходили навчання по роботі з програмним забезпеченням Реєстру чотири співробітники служби.

Нагадаємо, що впровадження Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту дозволить створити єдину базу даних інформації про засуджених та ув’язнених, забезпечити оперативну комунікацію між органами та установами пенітенціарної системи та пробації, а такожзабезпечити взаємодію з іншими державними структурами, які працюють з реєстрами.

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *