Як залучати волонтерів пробації до роботи з неповнолітніми правопорушниками та їх батьками обговорили у стінах філії Центру пробації
17.07.2020 16:59 No Comments Новини Kateryna

За ініціативи керівниці філії Центру пробації в Херсонській області Оксани Кузьмич, організовано зустріч з начальницею служби у справах дітей ОДА Людмилою Афанасьєвою, викладачами та студентами Херсонського державного університету, волонтерами пробації та представниками громадських організацій.

Захід проведено з метою обміну досвідом між професійними волонтерами, ознайомлення з особливостями роботи з неповнолітніми правопорушниками та їх сім’ями, а також залучення небайдужих громадян до волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією.

На початку зустрічі Оксана Кузьмич ознайомила присутніх з особливостями роботи служби пробації з неповнолітніми правопорушниками. Повідомила, що на сьогоднішній день на пробації перебуває 10 неповнолітніх осіб, і всі вони потребують особливої уваги. «Без активних представників суспільства, лише зусиллями державних інституцій, неможливо забезпечити повернення правопорушника до нормального життя», – наголосила керівниця. З презентацією про роботу волонтерів пробації Херсонської області виступила Аліна Березницька, провідний фахівець філії.

Очільниця служби у справах дітей Людмила Афанасьєва провела для присутніх семінарське заняття «Зцілюючи родину – захищаємо волонтерський ресурс». На прикладах власного досвіду розповіла про завдання, що стоять перед волонтером у роботі з родиною, яка перебуває у складних життєвих обставинах, про принципи волонтерства та індивідуальний підхід при спілкуванні з дітьми, які мають девіантну поведінку.

З викладачами та студентами педагогічного факультету Херсонського Державного університету, а також професійними психологами та коучами, які відкликнулись на запрошення,  обговорили питання щодо залучення їх до волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією. Цікавим стало знайомство з представниками громадської організації «Орден Спасіння», які переймаються проблемами осіб, звільнених з установ виконання покарання.

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *