Середній бал вступників Генічеського фахового коледжу ХДУ підвищився
22.07.2020 15:06 No Comments Головна,Новини Kateryna

У Генічеському фаховому коледжі Херсонського державного університету завершилася перша хвиля вступної кампанії-2020 для абітурієнтів, які вступають на основі базової загальної середньої освіти.

Директорка Генічеського фахового коледжу ХДУ Галина Толубець розповідає, що цьогорічна вступна кампанія була досить успішною для начального закладу. «Якщо минулого року середній бал абітурієнтів був 8, то цьогоріч сягає десяти. А це означає, що до нас вступають ті, хто надалі складатиме дуже потужну студентську наукову сім’ю», – наголошує директорка.

Галина Толубець зазначає, що освітній заклад виконав держзамовлення – на бюджетну форму навчання вступило 30 осіб. А вступники, які склали екзамени й претендують навчатися на контрактній формі, зможуть укласти угоду вже наступного тижня.

Абітурієнтам, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, в училищі пропонують здобути освіту за двома спеціальностями: «Лікувальна справа» або «Cестринська справа». Додатково студенти мають можливість отримати спеціалізацію з косметології, масажу або основ реабілітації.

Також на базі коледжу відкритий освітній центр «Крим-Україна». Абітурієнти з кримського півострова, які мають намір здобути українську освіту, зможуть вступити до Генічеського фахового коледжу за спрощеною процедурою.

Наразі в закладі готуються до другої хвилі вступної кампанії для абітурієнтів, які вступають на базі повної загальної середньої освіти. Для них передбачено 20 бюджетних місць. Також у фаховому коледжі здійснюється набір вступників з вадами зору.

Пресцентр ХДУ

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *