У ХДУ цінують академічну доброчесність
23.07.2020 10:29 No Comments Головна,Новини Kateryna

Питання академічної доброчесності є актуальним сьогодні для закладів вищої освіти України. Херсонський державний університет пропагує якісні освітні послуги і твердо стоїть на тому, що найкращий диплом – заслужений, заслужений диплом – якісний фахівець, якісний фахівець – якісна робота, якісна робота – процвітаюча країна.

Всього у 2019/2020 навчальному році в ХДУ перевірено 2782 документи, із яких кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти 1171, що 86% більше, ніж минулого. Україна пройшла довгий шлях до розуміння та запобігання недоброчесності. Об’єднавши спільні зусилля суспільства, влади і громадськості, академічна доброчесність є законодавчо врегульованим питанням. Ректор ХДУ Олександр Співаковський підкреслює: «Шпаргалка- перший крок до недоброчесності! Кожен чесно заслужений диплом – це імідж навчального закладу. Ім’я та репутація університету створюються роками, а втратити їх можна за секунду. Тому зараз наш університет рухається в напрямку вдосконалення та збереження свого іміджу!».

Перший проректор ХДУ Сергій Омельчук зазначив: «Кілька років поспіль діє Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу. Воно було затверджено на Вченій раді ХДУ і створено комісію із цього питання. Одним із наступних кроків реалізації цього Положення стала розробка Кодексу академічної доброчесності, окремо для здобувачів вищої освіти і науково-педагогічних працівників. Ці кодекси охоплюють основні обов’язки учасників освітнього процесу під час виконання наукової роботи. Я сподіваюсь, що університет і так мав високий рівень довіри але враховуючи те, що Міністерство і сучасний стан має максимально бути доброчесним ми будемо рухатися у цьому напрямку».

Пресцентр ХДУ

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *