У херсонських тролейбусах посилили карантинні обмеження
27.10.2020 12:08 No Comments Головна Redaktor

26 жовтня на зупинках громадського транспорту у Херсоні черги – у тролейбуси пускають пасажирів тільки за кількістю місць для сидіння.

На вулиці Перекопській більше 10 людей чекають на зупинці. Тролейбус не зупиняється, проїздить повз. Микола Улановський чекає на тролейбус:

“Роблять правильно. Карантину треба дотримуватися. Тільки сидячі місця – це правильно. Вдень в Україні вже 7000 хворих, тому я підтримую”.

Більшість опитаних херсонців погоджуються з такими карантинними обмеженням. Серед них – Анатолій Марущак:

“Я хочу сказати, що карантин у нас дуже рано стартував, коли ще не було небезпеки. Возити по 10 чоловік – це неправильно. Тепер бачимо картину, що люди обурюються, але це вже даремно, тому що зараз ситуація змінилась. Багато хворих, тому треба носити маски, обмежувати кількість людей у транспорті – це правильно”.

Але є і ті, хто проти. Серед них – пасажир тролейбуса Ростислав Лісний. Він говорить, що не мають права проїжджати повз зупинки тролейбуси. Додав, що місто не у червоній зоні – це самовільне рішення, але не знає кого.

Кондукторка Наталія Ліванісова каже, навесні ще було це розпорядження. Влітку було пом’якшення і возили трохи більше людей, бо Херсон був у зеленій зоні. Потім почалось навчання у школярів, студентів. Статистика почала рости, тому такі жорсткі карантинні обмеження, – додала вона:

“За добу вже 2 випадки, коли людина мене відштовхнула, зайшла і вела за собою людей. Битися з ними я не буду. У мене прохання до пасажирів, щоб ставились до цього з розумінням. Стійте у чергах на зупинках, заходьте цивілізовано, будь ласка. Вчора жінка впала, коли заходила до тролейбуса, інші люди просто по ній пройшлись, на це було жахливо дивитись”.

Директор комунального підприємства “Херсонелектротранс” Ігор Житченко говорить, через те, що містяни порушують правила, штрафують водіїв та кондукторів:

“Винятково виконуємо постанову Кабінету Міністрів і їх було декілька, які роз’яснюють і регламентують перебування громадян у публічних місцях. Ми стоїмо на межі червоної зони. Ми сьогодні наполягаємо на тому, щоб у тролейбусі пасажири були у захисних масках, щоб були не на шиї, не на голові, не нижче носа, а правильно носили”.

Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства головного управління Держпродспоживслужби в області Тарас Година-Арюпін говорить,що комунальне підприємство “Херсонелектротранс” діє згідно із законом:

“Ми діємо за постановою, де сказано – ще в зеленій зоні встановлюється таке обмеження, як перевезення у громадському транспорті пасажирів у кількості не більше, ніж кількість місць для сидіння в цьому транспортному засобі”.

Анна Тонг, Володимир Чепинога.

Джерело СУСПІЛЬНЕ/НОВИНИ

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *