Мета епізоотичних обстежень – безпечні мисливські угіддя
30.10.2020 11:52 No Comments Головна Redaktor

У Новотроїцькому районі мисливці об’єдналися в чотири колектива, а саме: НМГО «Беркут», НМГО «Айленд», ТМР «Сиваш», Новотроїцьке УТМР. Зазначені добровільні об’єднання  поділили територію мисливських угідь району, найбільшу площу має Новотроїцьке УТМР. Мисливці з зазначених колективів не лише проводять полювання, а й дбають про збереження поголів’я дичини шляхом підгодовування в зимовий період кормами заготовленими влітку спеціально для таких потреб. Новотроїцький  район  степовий, але на його території є декілька штучних  водойм, поблизу яких можна зустріти – єнотів, лисиць, в степу є заєць, вовк.

Перед відкриттям сезону полювання на хутрового звіра всі голови мисливських колективів заздалегідь звернулись з заявами до  Головного управління Держподспоживслужби в Херсонській області про проведення відповідних заходів з метою встановлення їх епізоотичного благополуччя. У результаті виявлення такого захворювання як туляремія в зайця з Нововоронцовького району всім мисливським колективам необхідно було провести відстріл по два зайці. Відстріляні зайці доправлені в Херсонську РДЛ ДПСС для проведення лабораторного дослідження на туляремію.

Державний ветеринарний  інспектор та  завідувач протиепізоотичним відділом Новотроїцької РДЛВМ за участі представників мисливських колективів на підставі відповідних наказів Головного управління Держпродспоживслужби Херсонської області провели детальний  збір інформації на території мисливських угідь, звертаючи особливу увагу на наявність  хворих або загиблих тварин.

Цього року при проведенні зазначених дій хворих або загиблих  диких хутрових звірів не було виявлено,  сезон полювання буде відкрито після завершення лабораторних досліджень та отримання експертних висновків з негативним результатом на туляремію та оформлення відповідних дозволів.

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *