Рейд Держпродспоживслужби: чи дотримуються карантинних вимог ринки, магазини та кафе у Херсоні(відео)
12.11.2020 11:46 No Comments Головна Redaktor

3 протоколи за годину. 11 листопада представники Держпродспоживслужби провели рейд у торговельних містечках, магазинах та салонах краси Шуменського мікрорайону Херсона.

Представники Держпродспоживслужби нагадують рекомендації МОЗ у салонах краси. Перукарка Світлана Пригода розповіла, що працюють по телефону, за записом:

“Клієнти знають, що, наприклад, на стрижку дається 1 година. Приходять самі. Раніше було що, наприклад, чоловік дружину міг чекати на диванчику, тепер – ні. Інструменти свої я обробляю, в основному, спиртом”.

В іншому салоні міста виявляють порушення протиепідемічних заходів. Далі – представники держпродспоживслужби перевірили кафе – відвідувачів у ньому немає. На місці склади протоколі й вирушили на ринок.

Рейд Держпродспоживслужби: чи дотримуються карантинних вимог ринки, магазини та кафе у Херсоні

За годину рейду було складено 3 протоколи, – розповів начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Херсонській області Тарас Година-Арюпін:

“Це по недотриманню дезінфекційних заходів, порушенню графіків оброблення, використання не деззасобів, а миючих. По закладах громадського харчування серйозним зауваженням було використання і видача замовлень клієнтам у багаторазовому посуді при тому, що у закладі відсутня посудомийна машина. Сума штрафу за статтею 42 передбачає накладення штрафу від 102 до 425 грн”.

Рейд Держпродспоживслужби: чи дотримуються карантинних вимог ринки, магазини та кафе у Херсоні

За словами Тараса Години–Арюпіна, перевірки триватимуть до поліпшення епідеміологічної ситуації.

Еріка Авдєєва, В’ячеслав Ходус. Суспільне/Новини

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *