Позачергову сесію міськради знову перенесли:хто ж гальмує роботу?
22.04.2021 16:53 No Comments Головна Redaktor

Друга спроба провести позачергову сесію міськради сьогодні знову не увінчалась успіхом. Народні обранці не знайшли порозуміння з низки питань порядку денного. Минулого разу вони з 12 питань розглянули лише одне, сьогодні – ще 3. 

Слід відзначити, що до того ж питання “Про затвердження змін та доповнень до переліку об’єктів, на яких доручається управлінню капітального будівництва міської ради виступати замовником та виконувати роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту у 2021 році” так і не знайшло необхідної кількості голосів. За нього проголосувало 25 з 41.

 

Заступник міського голови Олександр Лук’яненко, доповідаючи  з цього питання, зазначив, що мова йде про 1 мільйон 522 тисячу гривень міського бюджету.На прохання депутатів він розповів на що саме планується їх витратити. “До проектування 49 тис 850 гр грн. Вбиральня 4-го поверху – 335 – 400 тис грн. Ремонт вестибюля 1-го поверху – 150-180 тис грн. Ремонт ганку адмінбудівлі – 720 тис грн. Влаштування підйомного механізму для ЦНАПу для груп населення з обмеженими можливостями – до 220 тис грн. Елементи благоустрою внутрішнього двору адмінбудівлі – 47 тис грн.” – прокоментував Олександр Лук’яненко.

 

Херсонськи міський голова Ігор Колихаєв з цього приводу, відповідаючи на наше питання, зазначив наступне:

 

Відзначимо, що депутати розглянули та підтримали питання:

– Про звіт тимчасової контрольної комісії Херсонської міської ради з вивчення питання законності діяльності приватних підприємств на території міського сміттєзвалища по вул Ракетній та діяльності  з видобутку біогазу для генерації електроенергії та реалізації її за “зеленим” тарифом

-Про затвердження Договору про співпрацю щодо виконання комплексу робіт із дегазації полігону твердих побутових відходів та внесення змін до Положення про цільовий фонд Херссонської міської ради на 2021 – 2025 роки “Освітлення та благоустрій територій Херсонської міської територіальної громади.

 

Далі оголосили перерву, після якої вирішили перенести засідання на наступний вівторок, 27 квітня.

 

Текст та фото: Оксана Наумова

Відео: Тетяна Дергачева

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *