Комедія “Джаз і дівчата” – незмінний успіх протягом 5 років!
23.04.2021 12:12 No Comments Головна,Новини Redaktor

Музична комедія “Джаз і дівчата”, яка створена за мотивами відомого фільму «У джазі тільки дівчата», радує херсонських театралів вже протягом 5 років.Ось і вчора до Херсонського драмтеатру завітало багато глячів, щоб насолодитись грою улюблених акторів та від душі посміятися, переглядаючи легку музичну комедію.

Її Прем’єрний показ відбувся ще 22 грудня 2015 р. Режисеру-постановнику вистави – головному режисеру нашого Храму Мельпомени – Сергію Павлюку вдалося створити справді чудовий мюзікл.

Дія відбувається в США наприкінці двадцятих років під час сухого закону. Двоє друзів-музикантів, саксофоніст Джо й контрабасист Джері, перебувають у тяжкому фінансовому становищі й шукають роботу. Їм трапляються дві вакансії в джаз-ансамблі на період виступів у Флориді. Ласкаве сонце гостинної Флориди і хвилююча музика у виконанні палких красунь із жіночого джаз-бенду. Тут усе говорить про любов, тут хочеться закохуватися і закохувати. Воістину рай для будь-якого чоловіка! Якби тільки не…Якби тільки не порожнеча в кишенях та банда гангстерів, що йде по сліду, та… жіночі туфлі на твоїх ногах. І це вже початок зовсім іншої історії. Історії, яка стала легендою світового кінематографа і ввійшла в двадцятку кращих фільмів минулого століття. Режисерська робота Сергія Павлюка славиться оригінальністю та майстерною інтерпретацією відомих сюжетів, і ця постановка не стала виключенням.

Дійству на сцені особливого антуражу додало і чудове оформлення театрального майданчика. НЕ дивлячись на складнощі і дуже стислі строки – усе вийшло навіть краще, ніж задумувалось, – розповідає художник Ольга Гоноболіна.

Блискучий акторський склад на сцені драмтеатру також сприяв успішній прем’єрі вистави.

Саксофоніст – Руслан Вишнивецький, заслужений артист України.

Контрабасист – Павло Костенко

Душечка – Таїсія Новачук, заслужена артистка України.

Диригент – Ружена Рубльова, народна артистка України.

Мафіозі – Андрій Клочко.

Моцарелло – Вадим Гнідаш.

Секретар – Ксенія Савельєва.

Агент ООХ – Костянтин Рогань.

Зубочистка – Сергій Мевша.

Тож, шановні херсонці, завітайте до нашого театру та пориньте у справжню музично-комедійну фєєрію.


Наступний показ вистави “Джаз та дівчата” відбудеться 21 травня о 18.00

Текст і фото: Оксана Наумова

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *