Олександр Коротецький видав книгу “Літопис Херсона”
30.05.2021 11:58 No Comments Головна,Херсонські новини Redaktor

Херсонська гімназія №20 – провідний навчальний заклад міста, що об’єднав талановитих педагогів, відданих улюбленій справі. Один із них – Коротецький Олександр Олексійович, непересічна яскрава особистість, яка понад 40 років із гідністю приймає освітні виклики, не зупиняється на досягнутому, робить усе, аби кожен етап існування Херсонської гімназії №20 та міста загалом залишився на сторінках книг для нащадків.
Як досвідчений учитель історії, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, працює над методичною проблемою «Вивчення краєзнавчого матеріалу на уроках історії». Результати праці втілилися у відомому всім містянам посібнику «Літопис Херсона» (2004 рік) та новій книзі 2021 року «Літопис Херсона».

Останнє видання – ґрунтовне дослідження історії нашого міста періоду 1946-1991 років: економіки, промисловості, транспорту, культури, освіти, тобто всіх складових розвитку Херсона. Посібник – унікальне зібрання реальних фактів, що воскрешають минуле в іменах, будівлях, цифрах, долях херсонців, які крок за кроком творили наше місто. Цінність матеріалів полягає в тому, що вони представлені неначе очима її творців – пересічних людей. Посібник містить багато архівних та музейних матеріалів, статистичних даних, свідчень очевидців, офіційних, газетних, етнографічних матеріалів минулих часів, розташованих у хронологічному порядку, і використовується як унікальне й незамінне джерело інформації для поціновувачів історії та кожної освіченої людини.


Нагадаємо, що у 2015 р. вийшла книга Олександра Олексійовича “Літопис гімназії” до 200-річчя заснування Херсонської гімназії №20, що присвячена історії виникнення гімназії, її розвитку в ХІХ, ХХ і на початку ХХ століть, її минулому і сьогоденню, її учням і учителям, постатям керівників та вчительським династіям.
Безперечно, доробок Коротецького Олександра Олексійовича унікальний, тож колектив Херсонської гімназії пишається здобутками колеги, вітає Олександра Олексійовича з новим здобутком – Літописом Херсона – та зичить натхнення для створення продовження унікального видання.

Бабич Наталія Адамівна

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *