Аукціон ролей: Хто гратиме у виставі “12 стільців”?
07.06.2021 12:46 No Comments Головна,Новини Redaktor

Зізнайтесь, а чи мріяли ви зіграти у театральній виставі? Хотіли зазирнути за лаштунки Храму Мельпомени та відчути себе зіркою на сцені? Херсонський драмтеатр дарує таку унікальну можливість та вже вдруге проводить “Аукціон ролей”, під час якого можна придбати собі роль у виставі “12 стільців”.

Поціновувачі театрального мистецтва вже придбали 14 ролей у виставі. Херсонець Сергій Бублик став одним з щасливчиків. 12 тис грн – така ціна мрії! Роль інженера Брунса, відомого фразою «Мусік, приготуй гусік», тепер його шлях до мрії. Говорить, що для нього це, перш за все, спілкування з творчими людьми та віра в добро.

-Колись дуже давно я грав у шкільному театрі, у “Божественній комедії” Данте виконував роль Бога. – розповів Сергій Миколайович, – Я постійно відвідую театр, з останніх вистав “Чайка” дуже сподобалась. Розумієте, тут такі талановиті люди працюють, поруч з нами живуть, а ми якось мимо проходимо. Мені дуже хочеться до цього долучитись. У мене багато вільного часу, діти вже дорослі, тож репетиції пропускати не буду.

Втілювати у життя мрії херсонців буде головний режисер Херсонського драмтеатру, заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк, ажде саме він виступає режисером-постановником вистави “12 стільців”. Він не приховує, що буде складно і разом з тим не сумнівається, що у них усе вийде. 

– Потрібно бути самим собою, дати собі розслабитися і кайфувати від процесу! – така головна настанова акторам-аматорам від знаного режисера Сергія Павлюка. – Я завжди кажу: Кайфуйте!Отримуйте задоволення від того, що робите! І це перше, чому я буду вчити людей. Адже у нас багато різних зажимів. Колись була така історія, після виступу у сільському клубі до артистів підійшла бабуся і каже:”Діточки! Ви так гарно співали. Так гарно танцювали. А коли ви працюєте?” Я хочу, щоб люди зрозуміли, що це дуже тяжка праця. Хочу, щоб вони зрозуміли, що театр – це тяжко, але дуже цікаво!

“Аукціон ролей” виявився сповненим сюрпризів не лише для глядачів, а й для директора Херсонського драмтеатру Олександра Книги. Його діти – Олександра та Іван – придбали для нього роль. Так что, тепер Олександру Андрійовичу і самому доведеться поринути у творчість.

Оскільки у виставі “12 стільців” задіяно біля 40 персонажів, а це необхідність пошити стільки ж і костюмів – основна частина витрат, то вартість постановки вистави близько 500 тис грн. Завдяки аукціону вже зібрано половину цієї суми. Ролі придбали і відомі у Херсоні особистості, серед них Ігор Козлов, Богдан Тодоров, Наталя Лисухіна, Ганна Лісова. 

-Основна мета аукціону – не зібрати гроші. Ми їх і так завжди знаходимо, адже у нас є спонсори та меценати. Мені дуже хотілось об’єднати соціум, привернути увагу до театру, до того, яку місію він виконує. Ми зможемо разом багато цікавих речей зробити для міста і для країни, – зазначає Олександр Книга.

 

Автор: Оксана Наумова

Фото: Вадим Гнідаш 

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *