Bees Airlines поєднав Херсонщину з гостиною Грузією
12.06.2021 16:33 No Comments Головна,Херсонські новини Redaktor

Водяна арка, перерізання червоної стрічки, поважні гості та теплі слова привітать…Це вже є доброю традицією при запуску нового рейсу у Міжнародному аеропорту “Херсон”. Це вже третій напрямок за останні декілька тижнів. 

Новий рейс з аеропорту “Херсон”  – це нові можливості для жителів регіону. Вчора стартувала польотна програма на крилах авіакомпанії Bees Airlines за напрямком “Херсон – Тбілісі”. Біло-жовтий боїнг прилетів на Херсонщину з 20-ма пасажирами на борту, а до сонячного Тбілісі першим рейсом летять 40 херсонців. 

“Співпраця з новою українською лоу-кост компанією Bees Airlines надасть додатковий поштовх розвитку туристичного і бізнес-потенціалу Херсонщини. Зі свого боку, я хочу запевнити, представників авіакомпанії, що від Херсонської облдержадміністрації ми будемо надавати всебічну підтримку”, – запевнив заступник голови Херсонської ОДА Андрій Шибаєв.

На урочистій частині також був присутній і Консул Грузії в Україні Торніке Берекашвілі, який подякував за такий  несподіваний подарунок, і побажав авіакомпанії процвітання та довгої плідної роботи. Він також висловив сподівання, що рейс буде користуватись попитом.

 

У свою чергу директор туристичного клубу “Саквояж” Ольга Рибак зазначає, що вона вже збирає групи туристів, які бажають познайомитись з цією чудовою гостинною країною. Тури є як тижневі, так і вихідного дня. Адже зручний розклад рейсів дозволяє полетіти у п’ятницю ввечері, а повернутись у вівторок.

 

– Рейсы открывают сумасшедший потенциал, ведь Грузия – это центр Кавказа, вокруг расположено много государств. Это соединяет Херсонщину и весь транзитный потенциал. К тому же, я думаю, все наслышаны о гостеприимстве грузин, и уже очень хочется попробовать вкусный хачапури! Так что приглашайте друзей и летите! – звернувся до присутніх директор Міжнародного аеропорту “Херсон” Віталій Кучерук.

З 11 червня літаки у напрямку “Херсон – Тбілісі” курсуватимуть за наступним розкладом:

Тбілісі – Херсон

(11.06.2021- 05.10.2021)

Вт, Пт: 14:55-17:25

Херсон – Тбілісі

( 11.06.2021-05.10.2021)

Вт, Пт:18:25-20:40

 

Вартість перельоту стартує від 900 грн в один бік.

Якщо ви давно мріяли побувати у колоритній Грузії – це ваш шанс здійснити мрію!

 

Автор: Оксана Наумова

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *