Пробіг “Сильні Духом”: свято спорту, добра та єдності!
13.06.2021 13:43 No Comments Головна,Херсонські новини Redaktor

Суботнього ранку на площі Свободи у Херсоні багатолюдно, лунає музика, учасники марафону готуються до старту.

Благодійний пробіг “Сильні Духом” – яскраве спортивне свято, що об єднало в одному пориві душі людей з великим серцем, особливих діток та всіх небайдужих херсонців. Дивлячись у щасливі очі малечі, розумієш, що всі зусилля, які доклали організатори дійства, не даремні!

Захід проходить з метою збор коштів на підтримку дітей з інвалідністю, а також пропаганди  фізичної активності та здорового способу життя. Дистанції пробігу – 100 м – для дітей/молоді з інвалідністю, 400 м та 1500 м.

До участі у пробігу залучені діти та молодь з інвалідністю та їх батьки, але через проблеми зі здоров’ям деяких діток небайдужі херсонці пробігли дистанцію замість них та підтримали їх у своєму прагненні.

Ініціаторами проведення благодійного марафону виступили  громадська організація «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю «ВЕЛІД» (керівник – Віктор Булка) та творчий дитячий колектив «Янголи Добра» (художній керівник – Марина Колокот) Херсонського навчально-виховного комплексу №48.

-Мы сегодня наконец-то выдыхнули, в хорошем смысле этого слова, ведь столько сил, столько эмоций, столько людей было подключено, и самое главное – душевные силы, – радіє співорганізатор благодійного марафону “Сильні Духом” Марина Колокот, – Мы понимали, что он не может не состоятся, мы верили, что он состоится. Сегодня счастливые лица детей, эмоции родителей, которые подходят и благодарят – и ты понимаешь, что усилия того стоили. Главное, вы видели, был пробег для особенных деток, и каждый из них бежал как мог. Это значит, что они почувствовали себя равными. Это очень важно для них и для громады. Сегодня была шикарная прививка от равнодушия!Надеюсь, что такой пробег станет традиционным и передаём эстафету другим городам!

Неоціненну підтримку у реалізації задуму надали “Херсонське обласне відділення ГО “Національний олімпійський комітет України” та  Головного управління національної поліції у Херсонської області. Марафон проходив за сприяння міського голови Ігоря Колихаєва.

 

-Сьогодні ми не лише розважаємось і надихаємось позитивною атмосферою, сьогодні ми проводимо дуже важливу соціальну акцію “Сильні Духом”. Я та багато з вас, хто сьогодні пробіжить дистанцію на підтримку тих, хто сам не може бігти, доведуть, що разом ми сила, – підкреслив у своїй привітальній промові начальник ГУ НП в Херсонській області Олександр Прокудін. – Це свято поліція Херсонщини присвятила дітям, аби вчергове довести, що поліцейський – друг! Щоб всі діти знали, що поліція завжди прийде на допомогу у будь-якій ситуації!

 

Серед учасників благодійного марафону і відомі у місті люди: заступник голови Херсонської ОДА Андрій Шибаєв, секретар Херсонської міської ради Галина Лугова, в.о.заступника Херсонського міського голови Сергій Циганок, начальник ГУ НП в Херсонській області Олександр Прокудін.

Херсонці, що бігли обрану дистанцію, платили реєстраційний внесок (на власний розсуд). 10 000 – саме така сума коштів була зібрана, і буде спрямована на допомогу діткам з особливими потребами. Найголовніше те, що вони відчули себе рівними серед рівних!

Організатори благодійного пробігу “Сильні Духом” сподіваються, що захід стане традиційним у нашому місті. Завдяки турботі та небайдужості херсонців очі малечі сяють від радості, щасливі й їх батьки. Незабутні емоції та враження залишаться у кожного, хто вчора побував на чудовому святі спорту та доброти!

Автор: Оксана Наумова

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *