«Шафа!Фест»: хороша традиція на День молоді
25.06.2021 09:52 No Comments Головна,Стиль життя Redaktor

На День молоді у Херсоні відбудеться письменницько-музичний фестиваль «Шафа!Фест». Захід проходить уже третій рік поспіль та є хорошою традицію для поетів, прозаїків, бардів і рок-гуртів.
«Зазвичай «Поетична шафа» влітку йде на канікули. Але завсідники не хотіли так надовго прощатися, тому і з’явилась ідея створити літній фестиваль на День молоді в Україні (у червні) та з нагоди Міжнародного дня молоді (у серпні).

Хоча у нас виступаючі різних вікових категорій, але ж молодість – це стан душі, – зазначають організатори. – Вдруге ми збираємось на набережній по проспекту Ушакова. Минулого року грали на недозібраній сцені зі слабким звуком, але нам таки вдалося наробити галасу. Перший млинець вийшов нанівець, подивимось, що буде в неділю».
Серед інших, до виступу готується і херсонська бардкиня та авторка текстів Ольга Продченко. Вона планує виконати три пісні.
«У цих піснях звучатиме питання: «Де ти?». А також лунатиме відповідь: «Де ти, там море і пісок». Відповідь: «Ти поряд, я бачу тебе очима душі». І в третій пісні – відповідь: «Між нами простір «Всесвіт». Приходьте насолоджуватися творчістю, отримувати естетичне задоволення, заряджатися позитивом і знаходити одне одного», – запрошує Ольга.

Серед рок-гуртів свою творчість презентують “Status Vera” (Херсон), “I.C.People” (Херсон), “Старый Мотив” (Херсон), “XII OM” (Херсон), “В доску” (Нова Каховка), “Скифы” (Херсон) та “Криголам” (Херсон).

Захід пройде за підтримки управління молоді та спорту Херсонської міської ради у рамках Міської програми “Молодь Херсона на 2021-2025 роки”, креативної майстерні “Слон” та Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша.

Почато – о 16:00.
Деталі за номером: (050)-768-08-89!
https://fb.me/e/1fXgtaNY8

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *