ГОГОЛЬFEST Dream проходитиме в Олешківській пустелі
24.07.2021 19:37 No Comments Головна,Новини Redaktor

“Це буде яскраво та видовищно!” – зазначають організатори ГОГОЛЬFESTу, але усіх секретів не розкривають. Лише трохи привідкрили завісу масштабної події цієї осені у Херсоні під час прес-конференції. Вона, до речі, проходила у Олешківських пісках, саме там у вересні і відбудеться яскравий перформанс “30 із 40”.

-Попробуйте отгадать почему “30 из 40” и в пустыне? Мойсей водил свой народ по пустыне 40 лет, мы идём уже 30, ещё десяточка и будет нам счастье. На самом деле это дримс, мечта, сон. И это волшебное место на Херсонщине. Хочется, чтобы это было “вау!”, – зазначає режисер дійства Влад Троїцький.

Слід зазначити, що заради цієї масштабної події об’єдналися міська та обласна влада, а також енергія двох фестивалів – ГОГОЛЬFEST та “Мельпомена Таврії”, яка, до речі, проходитеме з 3 по 11 вересня.

 

-Дійсно, у нас мрії здійснюються. Я багато років мріяв зробити тут у пустелі оперу. Багато років тому я тут у командира військової частини за 3 тони кавунів виміняв літак, який стояв біля будинку культури.Зараз ми обєднуємо енергію двох фестивалів. До речі, так співпало, що на цьогорічному фестивалі “Мельпомена Таврії” буде 40 театрів і 40 виств. Усі події у рамках фестивалів робляться для того, щоб ми з вами проснулись, потрібно вже роботи щось серйозне і разом змінювати нашу країну, – зазначив директор Херсонського драмтеатру ім. М. Куліша Олександр Книга.

Присутні на прес-конференції секретар Херсонської міської ради Галина Лугова та голова Херсонської ОДА Сергій Козир запевнили присутніх у всебічній підтримці культурних заходів.

 

-Сподіваюсь, що це буде гарне шоу. Ми бачили, як це було минулого року. Це було дуже вражаюче. Подія, що об’єднала і міську і обласну владу, і театр Куліша.Я впевнений, що у вересні буде захопливе дійство, – прокоментував Сергій Козир.

 

-Дуже рада, що ми маємо змогу спілкуватись у такій чудовій місцевості. І звісно, радіємо з того, що відбудеться ГОГОЛЬFEST. Будемо мріяти, будемо діяти. Хай наші мрії стануть реальністю. Приємно, що Херсонщина вже другий рік збирає когорту творчих особистостей, єднає різні напрямки у мистецтві. Я думаю, що цьогоріч фестиваль буде ще яскравішим, – зазначила Галина Лугова.

Цього року Dream ГОГОЛЬFEST 2021 відбудеться в Херсоні 4-5 вересня. 

 

Організатори планують провести спеціальну подію за режисурою Владислава Троїцького спільно з міжнародним театральним фестивалем “Мельпомена Таврії”. Таке партнерство між державним та незалежним сектором у сфері культури є унікальним для всієї України. Місце проведення Site specific проекту – Олешківська пустеля. 

Фестиваль триватиме дві доби та попередньо передбачає театральну, освітню, візуальну та нічну музичну програми. 

 

Осінь у Херсоні обіцяє бути насиченою культурними подіями та незабутніми враженнями.

 

Автор: Оксана Наумова

Фото: Валерія Вибранська

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *