Неймовірний захід у нашому місті: фестиваль “З КРАЇНИ В УКРАЇНУ”
27.07.2021 12:39 No Comments Головна,Новини Redaktor

7 серпня у Херсоні відбудеться фестиваль “З КРАЇНИ В УКРАЇНУ”!
Це частина Всеукраїнського мандрівного фестивалю, який відбудеться в 2021 році в 11 містах Східної України!

У нашому південному сонячному місті фестиваль пройде на 6 локаціях. Велика сцена стоятиме на площі кінотеатру «Україна». Ще однією із локаційна набережній по проспекту Ушакова опікується місцева команда «Море мрій». Це команда, яка об’єднала активних та небайдужих людей з організаційним досвідом – Марину Редченко, Наталю Ярову, Євгенія Шатілова, Наталку Черненко, Лесю Бенедисюк, Альону Мовчан та Катерину Швець. Усі познайомились під час навчання в Академії фестивалю «З Країни в Україну». Команда вже подолала багато викликів та перепонів і об’єдналась навколо спільної мети – зробити своє місто кращим.

На локації від місцевої команди плануються:

1. «Пікнік людей та ідей», на якому відбудеться презентація успішних кейсів співпраці влади і громадськості, локальних бізнесів, що перейде в нетворкінгову вечірку, де молодь зможе знайти однодумців та обмінятись цікавими ідеями.

2. «Битва проєктів». Пітчинг молодіжних ідей та проєктів, з обговоренням і можливістю втілення їх ідей в життя міста. Битві проєктів передуватиме перший в місті хакатон «Море мрій», що пройде упартнерстві з бізнес-асоціацією «Ми херсонці» 6 серпня. Під час хакатону команди навчаться генерувати власні ідеї та зможуть їх вкласти в проєкт, який власне і буде презентовано 7 серпня під час «Битви проєктів». Зареєструватися на хакатон можна до 31 липня, 23 години 59 хвилин за посиланням: https://forms.gle/RFS2Z3hdRYGpn58v5. Поспішіть – є всього 20 місць!

3. Квест «Місту потрібні супергерої». Мета –познайомити херсонську молодь із процесомприйняття рішень у місті. Під час квесту командам доведеться знайти вирішення конкретної нагальної проблеми в місті та дізнатись як працює комунікація між владою та містянами.

4. Промоушн телеграм-каналу «Море мрій». Цедієвий телеграм-канал, де молодь бачитиме інформацію про можливості та ініціативи, якими може скористатись для свого розвитку. Канал створено для того, аби зібрати активну молодь міста разом. Тут подаватиметься корисна та актуальна інформація про різноманітні заходи та активності в місті, області та Україні в цілому. Також канал створений для пошуку однодумців та корисного спілкування молоді, яка готова мріяти та діяти. Перейти на канал можна за посиланням: https://t.me/moremrii .

Приєднуйтеся! Давайте разом робити наше місто кращим!

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *