Херсонським військовим і благодійникам безоплатно передали майно
07.05.2018 12:30 No Comments Новини g_admin

Зі складу Херсонської філії OpenMarket (ДП «СЕТАМ») безоплатно передали конфісковане майно. Біля 7 тисяч одиниць товарів широкого вжитку, а також книги, біжутерія, аксесуари для мобільних телефонів, одяг отримали: військові частини А 1604, А 1088, Державна установа «Дар’ївська виправна колонія № 10», Херсонський державний університет та благодійна організація “Благодійне товариство Родина”.

Державними виконавцями Херсонської юстиції за  I квартал 2018 року до Херсонської філії СЕТАМ внесено 392 лота на суму понад 208 млн грн. Усього реалізовано майна 64 лота на суму більше 14 мільйонів гривень.

– Згідно з законодавством, майно, яке було стягнуто на користь держави (це, в основному, конфіскат), і не було реалізоване на торгах, може бути передано на благодійні цілі. Це може бути будь-яке майно – від канцтоварів до автомобілів. Подібне майно можна передати закладам, в яких виховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, дитячим будинкам сімейного типу, будинкам дитини, установам виконання покарань, слідчим ізоляторам, військовим формуванням. Також майно може бути передано благодійним організаціям, які надалі будуть розподіляти його між тими категоріями громадян, які цього потребують. – пояснив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

Також він зазначив, що рішення про передачу приймає комісія, до якої входить представник від державної виконавчої служби, представник митниці, яка безпосередньо конфіскувала товар, представник фіскальної служби та представник фінансової служби (найчастіше – представник органів місцевого самоврядування). Перелік майна, яке пропонується на безоплатну передачу, можна побачити на сайті держпідприємства https://setam.net.ua в розділі «Безоплатна передача». Там же міститься інформація про строки, перелік та порядок подання документів для охочих отримати майно безкоштовно.

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *