DobroRUN: біжимо заради дітей!
11.09.2021 16:09 No Comments Головна,Новини Redaktor

Найдушевніший пробіг DobroRUN сьогодні об’єднав сотні небайдужих херсонців.У парку “Херсонська фортеця” зібрались люди, які долучились до благодійної ініціативи, покликанної допомогти онкохворим дітям. Не випадково, символом забігу є мила дитяча іграшка, адже діти – це найдорожче, і маленька дитина живе у кожному з нас. До речі, за бажанням, можна було пробігтись і з улюбленою іграшкою. 

Благодійний забіг DobroRun  на підтримку онкохворих дітей України вперше в Херсоні проводиться за підтримки ГО ВООзІ “Велід”, Адвокатського об’єднання “Жованик і Партнери”, соціального проекту “Сильні духом”. На всеукраїнському рівні його підтримує   фонд Таблеточки та Юридична фірма “Астерс”.

-Метою забігу є підтримка онкохворих дітей посередництвом збору благодійних коштів, які потім ми перерахуємо фонду Таблеточки. За результатами цього забігу будуть придбані необхідні ліки для дітей, що хворіють на рак в Україні, у тому числі і на Херсонщині. – розповідає співорганізатор забігу Віктор Булка. – У 2020 році була започаткована ця ініціатива і понад 1 млн грн було зібрано завдяки небайдужим людям, які об’єдналися і допомогли дітям. Символом є іграшка, бо в душі ми усі діти.

 

З родиною прийшов на благодійний забіг і організатор події старший партнер в адвокатському об’єднанні “Жованник і партнери” Євген Гілін.

-Нас тут зібралось так багато – багато небайдужих людей. Об’єднатися і допомогти у вирішенні якоїсь проблеми абсолютно не важко. І ми всі присутні підтверджуємо це своїм прикладом. Подивіться, скільки радості ми приносимо дітям! А скільки радості ми принесемо тим дітям, які отримають більше 2 млн грн на свої ліки, на своє одужання. Я всіх закликаю не бути осторонь щонайменшої ініціативи, яка проводиться на підтримку дітей. Не будьте бадужими! – звернувся до присутніх Євген Гілін.

 

Захід розпочався з поздоровлень! 

-Кожного року відбувається якась зустріч, яка змінює моє відношення до життя. Кожного разу, коли стикаюсь з особливою родиною, незважаючи на те, що давно працюю з такими дітками, розумію, що життя неймовірне. Виховувати дитину з якимись вадами дуже тяжко – тяжко не зневіритись. А коли ще й мама має якісь хвороби, і долає їх постійно, цей забіг він і в підтримку цієї мами. Вона несе відчуття гідності, віри, надії, любові, підтримки нас усіх. Бо вона найкраща пігулка від байдужості, – зазначила керівниця дитячого колективу “Янголи добра” Марина Колокот, вітаючи маленького особливого іменинника.

Так співпало, що маленький херсонець Ілюша сьогодні відзначає своє 12-річчя. Він особлива дитина. Коли хлопчику було 1 рік та 2 місяці йому поставили невтішний діагноз – ДЦП. Його мама – Олена Андронова – декілька років тому захворіла на онкологію, тому чудово розуміє як у такій непростій ситуації необхідна підтримка. І небайдужі херсонці влаштували їм з сином справжнє свято з тортом та подарунками.

-Я не очікувала такого. Мені зателефонували і попросили приїхати. Я навіть не сподівалась на такі приємні привітання. Мені надзвичайно приємно. Я хочу подякувати усім, хто підтримує Ілюшу. Дякуємо за подарунки. Це перший за 12 років такий справжній святковий День народження.Віктор Булка та Марина Колокот нас постійно підтримують. Цей рік завдяки таким гарним людям для нас з дитиною справді особливий, – не стримує почуттів Олена Андронова.

 

Свято спорту та благодійності продовжилось виступом дитячого колективу “Янголи Добра”, які подарували присутнім не лише танець, а й тепло своїх сердець та натхнення.

А далі був старт забіг. Розпочали з найменших учасників, які здолали дистанцію в 500 метрів.

Дорослі учасники DobroRUN бігли 2 км. 

Долучився до благодійного забігу і багаторазовий чемпіон Європи з академічного веслування, а нині Президент федерації з академічного веслування Ігор Гарагуля.

-Ми майже 5 років співпрацюємо, і я дуже щасливий бачити таку кількість людей. Я памятаю з чого ми розпочинали і які страхи були у Марини Колокот виходити у публічний простір з особливими дітками. Коли говорили у спину: ви використовуєте дітей! Зараз друзів побільшало. Ми розуміємо, що немає особливих дітей, є діти, заради яких потрібно жити, бо це наше майбутнє, – зазначає Ігор Гарагуля.

 

Марина Колокот вже 25 років працює з особливими дітками корекційним педагогом. Сьогодні Марина Борисівна пробігла дистанцію заради онкохворих дітей.

-Знаєте, таке поєднання знаних спортсменів, які підкорювали світ, і цих дітей, їх батьків, які долають перешкоди щодня – це неймовірне поєднання й дає такий результат. Сила у єдності. Це не одноразова акція, ми це з командою “Сильні Духом” робимо вже багато років. І ми все більше об’єднуємось заради таких неймовірних справ, – зазначає Марина Колокот.

Благодійний забіг DobroRUN перетворився у справжнє свято спорту, краси та благодійності. Більше 300 учасників та 6 522 грн благодійних внесків, а ще радість на очах малечі та щастя у єдності справжніх небайдужих людей – такий результат акції. “Добро переможе!” – впевнено заявляють її учасники.

Автор: Оксана Наумова

 

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *