«Золоті» весілля
16.09.2021 11:02 No Comments Головна,Новини,Херсонські новини Redaktor

У Херсоні напередодні святкування Дня міста традиційно вітали сімейні пари Суворовського району, що прожили у шлюбі від 50 років.


Півстоліття разом разом у горі і радості. Дванадцять сімейних пар – жителі Суворовського району міста Херсона, відзначили «діамантові» та «золоті» весілля у Херсонському міському РАГСі. На їх честь цього дня звучав вальс, лилося шампанське та звучали теплі слова та побажання. Починаючи з 2003 року, традиційно вшановуються мешканці, які своєю трудовою діяльністю і громадською активністю вносили вагомий вклад у розбудову і розвиток міста і стали прикладом не тільки патріотичного ставлення для наслідування, а й взірцем любові та злагоди в особистому житті – це сімейні пари, які прожили разом 50 і 60 років.


Перед початком урочистостей усі закохані ділилися секретами свого міцного кохання, розповідали про свої хвилювання під час знайомств та весільних церемоній.

Світлана Василівна та Олексій Петрович Таранущенко разом вже 60 років, у них двоє дітей, 4 онуків та два правнуки.Познайомились випадково на Новий рік, потім їх шляхи на півроку розійшлись, поки на танцях у Домі офіцерів не зустрілись знов. І більше не розлучались.

Світлана Таранущенко говорить, що протягом життя з чоловіком у них не було приводу до ревнощів: «Ми щасливі, бо прожили не дарма: виростили дві чудові донечки, маємо четверо онуків і, поки-що, двох правнуків. Бажаємо усім молодим херсонцям цінувати кожен день свого життя, ставитися з турботою та розумінням один до одного, адже це і є основа, на якій тримаються родини».

Марія Григорівна та Віктор Грикорович Чабаненко разом вже 55 років, у них двоє дітей та двоє онуків. Зустрілись на роботі – обидва працювали на фабриці ХБК.


“Випадково зустрілись. Раз побачили один одного і на все життя”, – говорить Марія Григорівна. “Підтримувати один одного і допомогати у всьому – ось секрет довголіття шлюбу” – зазначає Віктор Григорович.

Валентина та Олексій Макаренки у шлюбі 53 роки. Жінка каже, познайомились у 1963 році в Херсоні, і це було кохання з першого погляду.


“Тільки побачив і все одразу зрозумів”, – розповідає Олексій Макаренко.
«До шлюбу зустрічались 2 роки, він ще був в армії. Коли повернувся, то ми побрались. Виховали одну доньку, яка стала вчителькою», – говорить Валентина Макаренко.

Ювілярів вітали: секретар Херсонської міської ради Галина Лугова, голова Суворовської районної у місті Херсоні ради Андрій Задніпряний, заступник начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Херсонській області Григорій Галковський, артисти Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша Євген Гамаюнов та Ружена Рубльова, діти, онуки і правнуки ювілярів.

«Сьогодні надзвичайно зворушлива подія, сліз стримати не можливо, серце лель-ледь не вискакує з грудей. Я просто не знаходжу слів, аби описати емоції, які мене переповнюють. Ви маєте неймовірне багатство в особі один одного, адже вам пощастило знайти свою вірну половинку» – звернулася до «золотих пар» секретар міської ради.

Вона привітала ювілярів від імені міського голови Ігоря Колихаєва та подякувала за те, що наперекір усім труднощам життя вони змогли підтримати один одного у тяжкі години і пройти життєвий шлях разом: «Ви є прикладом для молодих закоханих пар, які планують пов’язати себе шлюбом, адже міцний шлюб є основою держави».

Не обійшлося і без подарунків від міського голови – «золотим парам» подарували квіти та симпатичні чашечки, з яких закохані смакуватимуть чай теплими сімейними вечорами.

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *