Внутрішній дворик міськради – чудова зона відпочинку для херсонців!
21.09.2021 15:03 No Comments Головна,Новини,Херсонські новини Redaktor

Затишний дворик з красивим ландшафтним дизайном, фонтаном та лавками…Ви мабуть бачили такі естетичні на вигляд та комфортні для відвідувачів дворики у Львові чи можливо в Європі. І споглядаючи їх красу  шкодували, що такого немає у рідному місті. Тепер є!

Минулої неділі міський голова Ігор Колихаєв урочисто відкрив простір для відвідування у внутрішньому дворі Херсонського міського виконавчого комітету з боку вул.Гоголя. Ця чудова локація – подарунок херсонцям від влади на День міста.

-Это пространство открыто для нас всех, чтобы горожане могли сюда приходить и отдыхать. Таким образом мы хотим показать, что у нас нет барьеров между властью и херсонцами. Такие пространства нужны не только здесь, они нужны по всему городу Херсону. Чем интересно это пространство? Здесь можно выставлять великолепные работы, которые написаны нашими херсонскими художниками. Я считаю, что для людей искусства должны быть пространства, где они могут общаться и друг с другом, и с горожанами. Это объединяет людей!Это то, чего нам в последнее время не хватало – общения, объединения. И самое главное мест, где мы можем быть сами собой, быть в зоне комфорта и открывать нашу душу и сердце, – відзначив Ігор Колихаєв.

 

Херсонців, які цього недільного ранку завітали у затишний простір, натхненною музикою зустрічав камерний оркестр “ГІЛЕЯ”. Міський голова звернувся до них з проханням дарувати свою чудову музику херсонцям у вихідні дні.

Чудовою прикрасою простору стали і картини Почесної громадянки Херсона Олени Павлівни Рибальченко. Цікаво, що вона почала писати картини, коли вийшла на пенсію. Зараз Олені Павлівні 92 роки і вона продовжує дарувати красу своєї творчості.

Прийшли привітати херсонців чудовими віршами талановиті учасники “Поетичної Шафи”.

Тож, шановні херсонці, щосуботи та щонеділі цей надзвичайно затишний дворик відкрито для відвідування. На вихідні синоптики обіцяють гарну погоду, тому тут можна і з друзями спілкуватися, і книжку почитати або ж зробити гарні світлини для Instagram.

 

Автор: Оксана Наумова

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *