У Херсоні очікується реконструкція проспекту Ушакова
27.09.2021 15:01 Коментарі Вимкнено до У Херсоні очікується реконструкція проспекту Ушакова Головна,Херсонські новини Redaktor

Підготовчі роботи до масштабної реконструкції однієї з головних вулиць Херсона – проспекту Ушакова – вже почалися. Чергові установчі збори з усіма учасниками цього процесу провів Херсонський міський голова Ігор Колихаєв.Про це повідомляє пресслужба Херсонської міської ради.

«Містяни нас кваплять і, що абсолютно логічно, після довгих років застою вимагають швидких рішень і радикальних змін. Тому часу довго розгойдуватися у нас немає. Ми підняли проєкт реконструкції проспекту Ушакова, який робили ще в 2012 році, але з тих пір багато води утекло, й у кожного документа подібного типу є строки давності. З існуючого проєкту можна взяти деякі дані, які не зазнали змін, але в основному проєктування проспекту Ушакова буде новим. Місто росте й розвивається, й потреби херсонців так само ростуть», – визначив суть прийдешньої розмови Ігор Колихаєв.

За словами в.о. заступника міського голови Юрія Стельмашенка, враховуючи завдання, які ставить очільник міста, менш, ніж за два тижні потрібно зробити топографічну зйомку, визначитися з етапністю виконання проєкту.

Так, після реконструкції проспект Ушакова стане принципово іншим. Новий проєкт передбачить реконструкцію вулиці в форматі «від фасаду до фасаду». Тобто осучасниться не тільки проїжджа частина, де будуть передбачені нові зупинкові комплекси, «кишені» для транспорту, але й нові тротуари, велосипедні доріжки тощо. Здійснюватися проєкт буде поетапно – пусковими комплексами, й почнеться реконструкція від залізничного вокзалу, поступово просуваючись до набережної. До слова, багаторічне дискусійне питання про необхідність розширення проспекту Ушакова, враховуючи думки спеціалістів і головного архітектора міста, більше не стоїть на порядку денному. Це – недоцільно, впевнені фахівці.

«Проєкт довгостроковий, розрахований на кілька років. І все, що я буду вимагати від вас на цьому шляху – це не споживчого, а господарського ставлення до міста», – нагадав учасникам наради Ігор Колихаєв.

Про Автора