Стартує сьомий сезон «Поетичної шафи»!
30.09.2021 09:16 Коментарі Вимкнено до Стартує сьомий сезон «Поетичної шафи»! Головна,Херсонські новини Redaktor

Уже в цю суботу, 2-го жовтня, відбудеться важлива подія для творчого життя Херсона – відкриття вже сьомого сезону письменницько-музичного заходу «Поетична шафа».

Нагадаємо, що зустрічі відбуваються щомісяця у перші вихідні в різних кафе Херсона.

«Не віриться, але ми відкриваємо вже сьомий сезон! Поезія, проза, жива музика, авторські та рядки улюблених письменників, авторські пісні та кавери на композиції відомих виконавців. Насичена програма, цікаві виступаючі та творча атмосфера знову об’єднуватимуть творчих містян, хіба це не чудово?» – цікавляться організатори.

У програмі – традиційні виступи письменників та співаків, конкурс експромтів, розіграші для поетів та цього разу – музикантів, незвичні виставки (фотографій з літніх заходів, «Підвішених рядків» та книжок) і написання нескінченного вірша!

«Починає новий сезон творче літературно-музичне об’єднання «Поетична Шафа», завдяки якому спілкуються обдаровані та небайдужі до творчості люди нашого міста та області. Саме тут молодь розкриває себе як творчих особистостей, тут підтримують рівень натхнення ті, хто вже не перший рік дихає ароматом поезії та музики. Приємно спостерігати, як «Поетична Шафа» росте та набирає сили – натхнення творчих херсонців не згасає», – переконаний завсідник заходу, херсонський фотограф Віктор Братан.

Захід пройде у кафе «Locals Only» за підтримки Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша та Креативної майстерні «Слон». Вхід – вільний! Початок – о 18:00.
Деталі: (050)-76-80-889.
Подія у Facebook: https://fb.me/e/1DCwyFCzF

Про Автора