Цієї суботи відбудеться рекордний переліт через Олешківські піски
19.10.2021 09:18 No Comments Головна,Новини Redaktor

23 жовтня 2021 року планується унікальне дійство, наші команди повітроплавців з Дніпра на 4-х аеростатах будуть перелітати найбільшу в Європі пустелю – Олешківські піски, що розташована в Херсонській області.

Ми об’єднуємося для унікального перельоту, що присвячуємо 30-тиріччю Незалежності України, з метою першими підкорити пустелю “Олешківські піски” на теплових аеростатах, щоб встановити Рекорд України.

Олешківські піски — це найбільша пустеля у Європі, яка займає площу близько 1600 квадратних кілометрів, яку ми маємо на меті пересікти одночасним зльотом на висоту до 1000м 4ма екіпажами повітряних куль. Досі ще ніхто не перелітав цю пустелю на аеростатах, подія приверне увагу не тільки місцевих, а й національних ЗМІ та жителів зі всієї України.

Де?
Херсонська область, 30 км на схід від м. Херсон, національний природний парк «Олешківські піски».

Коли?
Час проведення – жовтень 2021 р. Старт запланований на світанку, переліт через пустелю займе 2-3 години.

Головний критерій для дати проведення – сприятливі погодні умови, відсутність вітру та дощу.

Ініціатором і організатором у встановленні рекорду України є Асоціація “Дніпро Опен Скай” та Дніпровський клуб повітроплавців “Сапсан”

Знаковість установки рекорду України постає в тому, що це перший такий перетин найбільшої пустелі в Європі на 4-х повітряних кулях, з екіпажами та учасниками перельоту. Першість і унікальність даної події приверне увагу національних та міжнародних ЗМІ, маємо надію, що ця подія буде назавжди задокументована в історії України.

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *