У Херсоні урочисто зустріли чемпіона світу з джиу-джитсу Ігоря Євтушенка
25.11.2021 11:23 No Comments Головна,Новини Redaktor

19 листопада до Херсона із чемпіонату світу з джиу-джитсу, який проходив в ОАЕ, повернувся Ігор Євтушенко. Він виступав у категорії “Майстер 4” (69 кг). У фіналі він переміг представника Азербайджану Азада Джафарзаде.

Для Ігоря зустріч з потяга під прицілом фото та відео камер стала справжньою несподіванкою. Чемпіон зазначив, що здійснив свою давню мрію, взявши участь у змаганнях такого рівня, а також подякував усім за підтримку.Про це повідомляє пресслужба Херсонської міської ради.

Чемпіон отримав не лише теплі слова від друзів і знайомих, а й привітання та квіти від Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва.


48-річний Ігор Євтушенко, який працює двірником херсонської школи №57, став відомий всій країні завдяки посту-проханню в соціальних мережах щодо збору коштів на дорогу до ОАЕ. Про його історію дізналася вся Україна.

– Херсонська міська рада також долучилась до здійснення мрії нашого спортсмена. Напередодні поїздки на чемпіонат світу від імені міського голови Ігоря Колихаєва йому подарували кімоно. Також ми обов’язково розглянемо питання подальшої підтримки нашого чемпіона. – зазначив начальник управління молоді та спорту Херсонської міської ради Олексій Заболотний.

Шлях Ігоря до джиу-джитсу був тривалим – в молодості він був водолазом, але їхню водолазну групу розпустили ще 20 років тому. Після цього він спробував щастя в бізнесі, але зізнається – це був невдалий досвід.

Одного разу він помітив, що набрав вагу і вирішив піти в спортзал. Так він в 42 роки опанував джиу-джитсу і тепер тренує інших – і дітей, і дорослих.

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *