Незабутній фотосет: проект, що надихає!
06.12.2021 16:49 Коментарі Вимкнено до Незабутній фотосет: проект, що надихає! Головна,Новини Redaktor

Неймовірний святковий настрій, позитивний настрій та натхнення на нові звершення! Те, що залишається як післясмак від кількагодинної фотосесії за участі відомих особистостей Херсона та особливої малечі. 

 

Студія фотографині Марини Бурак сповнена радісними розмовами діток та знанних дорослих. Слід зазначити, що талановита херсонська фотомайстриня тривалий час співпрацює з цим надихаючим благодійним проектом, адже не може залишатись осторонь і допомагає чим може. Створювати яскраві та душевні фотознімки у неї виходить просто пречудово!

Це лише початок нового творчого проекту, який задумали та втілюють голова ГО “Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю “Велід” Віктор Булка та керівниця дитячого колективу “Янголи Добра” Марина Колокот.

“Це неймовірний проект, про який ми давно мріяли, і ось нарешті ми стартуємо. Я хочу наголосити, що нам у спадок залишилась неймовірна країна, а якою державою вона буде залежить від кожного з нас. Сьогодні тут зібрались люди, вчинки яких говорять самі за себе, вони надихають, вони є прикладом. Ми впевнені,що нам все вдасться!Вони нам повірили і вони до нас прийшли. Вони вже написали історію свого життя і історію сучасного світу, а ці щирі дітки такими оченятами на них дивились. І ця щирість дає впевненість і на подальшу результативну роботу”, – розповідає Марина Колокот.

 

Героями святкової фотосесії разом з особливими дітками стали: директор Херсонского драмтеатру ім. М. Куліша Олександр Книга, заслужений тренер України Елла Бенедик, засновниця першого фестивалю для дітей з інвалідністю “Ми все можемо” у нашому місті Катерина Корчагіна та військовий волонтер, почесний громадянин Херсона Григорій Янченко.

Вони радісні та схвильовані, випромінюють щирі емоції та захоплення. Олександр Книга підкреслює, що це так важливо акцентувати увагу на позитивних подіях та робити добро.

“Це несподівано для мене, але сьогодні отримав просто массу задоволення. Це зробило мій день! Я радий бачити відомих людей, яких я дуже люблю.Херсонців, які, дійсно, прославляють Херсон.І я думаю, що для цих діток, з якими ми фотографувалися, це буде теж через багато років знаковим моментом. Марина Колокот молодець, що задумала такий проект. Я разом з театром завжди намагаюсь підтримувати усе те позитивне, що відбувається на Херсонщині.Я дуже хочу, щоб ми вчили своїх громадян, що у нас дуже багато позитивних моментів і які у нас класні люди і неймовірні події”, – ділиться враженнями Олександр Книга.

Заслужений тренер України Елла Бенедик, чия вихованка Ліза Мерешко з цьогорічної Паралімпіади привезла 5 медалей, також радіє неймовірній атмосфері.

“Большая часть моей жизни связана с работой с особенными детьми. Я работала в Центре реабилитации для детей-инвалидов. Я с удовольствием приняла участие, потому что я понимаю, что для детей это важно, и это важно для нас. Приятно, что дети, видя тебя, хотят что-то делать ещё лучше”, – розповідає Елла Бенедик.

Відомий військовий волонтер Григорій Янченко, якого усі у місті називають дядя Гриша, не приховує: захід для нього не звичний, але допомогти він завжди радий.

“Понимаете, я очень редко бываю на таких мероприятиях. Моя работа заключается в том, что я собираю деньги, чтобы купить всё необходимое для наших военных.Но мне очень приятно, что меня пригласили. Мне приятно быть среди деток, поддерживать их морально, а если будет такая возможность, то и материально”, – зазначає Григорій Янченко.

Катерина Корчагіна – легендарна особистість у нашому місті, вона багато років присвятила роботі з особливими дітками. І саме вона майже тридцять років тому заснувала фестивальний рух для обдарованих діток з інвалідністю. Почесна громадянка Херсона, Катерина Борисівна також є ініціаторкою створення громадської організації дітей-інвалідів “Світло надії”.

“Я с такой радостью сегодня всё это наблюдаю. Дети маленькие были, на глазах повырастали. Их мамы ещё детьми ко мне приходили. Очень важно для этих детей проводить мероприятия. Они настолько изменились, совершенно по-другому стали всё воспринимать, радостные и улыбчивые”, – радіє Катерина Корчагіна.

Такий радісний та натхнений старт проекту є запорукою не менш вражаючого продовження. Тим більше, що попереду Новорічні свята, а це означає, що дива будуть відбуватися неодмінно!

 

Автор: Оксана Наумова

Про Автора