“Моя олімпійська мрія” – проект НОК, який надихає!
20.12.2021 15:29 Коментарі Вимкнено до “Моя олімпійська мрія” – проект НОК, який надихає! Головна,Новини Redaktor

Усе завжди починається з мрії! А далі розпочинається шлях до її втілення у життя – робота над собою, подолання перешкод, нелегка праця… Але усе можливо, якщо є мета, заради якої здолаєш усі перепони. Історія знає багато прикладів втілення мрій відомих людей, у тому числі і олімпійців.

Який шлях вони здолали? Що їм допомогло дістатис заповітного Олімпу?І до чого приводять мрії? Відповіді на ці питання допоможе знайти проект, який започаткував Національний Олімпійський комітет, і який покликаний надихнути юних спортсменів не боятися йти до своєї мети. “Моя Олімпійська мрія”, дійсно, проект, що надихає!

Протягом наступного року він буде реалізовуватись у дитячо-юнацьких спортивних школах по всій країні.

Днями проект презентовано і у нашому місті під час міських змагань зі стрибків на батуті, які проходили у НВК №56.  Виконавча директорка Херсонського обласного відділення НОК Луїза Кірсанова розповіла юним херсонцям про проект і наголосила, що у житті дуже важливо вміти мріяти. Вона, як ніхто інший, знає куди приводять мрії. 

Багато років тому про свою мрію їй розповів один юнак, який мріяв про участь в Олімпіаді.І далі вони разом пліч-о-пліч йшли до втілення його мрії.

Це історія нашого відомого веслувальника, заслуженого майстра спорту, учасника двох Олімпіад (1988 рік – у Сеулі(срібний призер) та 1992 рік – у Барселоні) Сергія Федоровича Кірсанова.

Завітав до юних спортсменів, щоб розповісти їм про свою мрію, і учасник Олімпіади-2020 у Токіо Микола Просторов. 27-річний херсонець  стрибками на батуті  почав займатися з п’яти років у Херсонській дитячо-юнацькій спортивній школі №6, його перший тренер – майстер спорту України Оксана Нікітіна.

 

ДЮСШ №6 Херсонської міської ради є альма-матер для багатьох херсонських спортсменів, які представляли та прославляли Україну на різноманітних Чемпіонатах Європи, Всесвітніх та Олімпійських іграх. Директорка спортивної школи Галина Метела розповіла, що мріяти дуже важливо не лише дітям, а й дорослим. Щаслива, що завдяки її вихованцям втілюються в життя і її мрії.

Головна мета  проекту “Моя Олімпійська мрія” – популяризація олімпійських ідеалів та цінностей, здорового способу життя й спонукання до спортивних амбіцій вихованців ДЮСШ. Нині в Україна нараховується 1238 дитячо-юнацьких спортивних шкіл з різних видів спорту, і кожну з них залучать до нового проекту.

Про що ж мріють маленькі спортсмени Херсона?

Цього дня у спортивній залі панувала тепла душевна атмосфера.

У подарунок від НОК  спортивна школа отримала набір м’ячів, а от діти – унікальну можливість поспілкуватись з олімпійцем Миколою Просторовим та ще й автограф на згадку!

 

Автор: Оксана Наумова

Про Автора