Співробітники пробації Херсонщини привітали вихованців дитячого центру «Орлина фортеця» з Днем Святого Миколая
22.12.2021 10:48 Коментарі Вимкнено до Співробітники пробації Херсонщини привітали вихованців дитячого центру «Орлина фортеця» з Днем Святого Миколая Новини Redaktor

Відчути радість новорічних свят, весело провести час та отримати подарунки до свята Миколая змогли вихованці дитячого центру «Орлина фортеця» разом із співробітниками центру пробації Херсонської області.


Діти та їх батьки поринули у світ казки «Колобок», яку працівники пробації інтерпретували з боку закону та прав дитини. На прикладі героїв-хуліганів діти зрозуміли, що краще допомагати один одному, ніж ображати та зневажати. Під час святкової програми відбулись конкурси та естафети, діти скуштували фруктів та солодощів і відчули себе героями, які борються за добро.


Найбільше раділи діти, коли до них завітав Святий Миколай, який привітав усіх із новорічними святами, побажав міцного здоров’я, успіхів, веселих свят та подарував кожному подарунки.
В свою чергу, діти розповіли вірші та поділились із Миколаєм про свої добрі справи, які вони робили у цьому році.


Щасливі посмішки на дитячих обличчях, міцні обійми та очі сповнені радості – найкращий подарунок працівникам пробації від дітей центру!

Філія ДУ «Центр пробації» в Херсонській області

Про Автора