Святий Миколай завітав до Клубу трійнят
22.12.2021 16:53 Коментарі Вимкнено до Святий Миколай завітав до Клубу трійнят Головна,Новини Redaktor

Радісний дитячий сміх, солодощі, подарунки та тепла родинна атмосфера. Так душевно та яскраво проходила зустріч Клубу трійнят, приурочена до Дня Святого Миколая. Вже традиційний захід організували та провели активістки Жіночого клубу «Ініціатива» у місці, яке також є усім добре знайомим з дитинства – кафе “Золотий ключик”.Святковий чарівний настрій полонив душі усіх без винятку, як малечу, так і дорослих. Адже напередодні Новорічних свят у нас у серцях розквітає віра в дива.

І сам Клуб трійнят є дивовижною організацією, який протягом багатьох років є для усіх діток та їх батьків однією великою родиною. У колі якої завжди тепло та затишно.

– Клубу трійнят стільки ж років, скільки і Жіночому клубу “Ініціатива” – а це вже 18 років. Розпочинався з однієї родини, потім долучилась друга і так потихеньку нас зібралось вже 16 родин.Дві родини живуть в Америці, ще одна родина зараз в Києві, не змогла сьогодні прийти. Наші найстарші дітки вже зовсім дорослі – закінчують ліцей, – розповідає головна натхненниця Клубу трійнят, Президент Жіночого клубу «Ініціатива» Зоя Бережна.– Цього року наш клуб поповнився ще однією трійнею – це Денис, Данило та Давід. Я думаю, що всі ті прекрасні миттєвості Клубу трійнят об’єднують нас ще більше. Я бажаю, щоб дітки не хворіли, близькі були впевненні у завтрашньому дні, щоб у кожній родині був достаток. Я приємно вражена: батьки стали ще більш дружніші, а діти – розумніші, вони читають, співають, танцюють. Щасливого Нового року усім нам!

Такі заходи дають можливість дітлахам весело провести час, погратися та поспілкуватися між собою, а батьки у свою чергу щасливі спостерігати за розвагами малечі.

Дорослі також радо спілкуються між собою, адже за роки існування Клубу трійнят вони вже стали справжньою великою родиною. 

Валерія, Богдан та Олександра Сугак випромінюють радість, адже вони справжня родинна команда.

Їх мама – Ганна Сугак – розповідає, що виховувати трьох діточок було важко, проте зараз вона має трьох помічників і до того ж завжди відчуває підтримку великої родини Клубу трійнят. Цього року Ганну Сугак обрали Президентом Клубу трійнят, і для неї це не лише відповідальність, а й велика радість.

-Очень хочется, чтоб традиции сохранялись и это дело жило и дальше. Я буду со всей ответственностью относится к своей должности. Клуб тройняшек – это большая семья, которая пополняется с каждым годом. Зоя Яковлевна – наш родной человек, с которой можно посоветоваться как с мамой. Она всегда даст мудрый совет, всегда поддержит. У нас на самом деле большая дружная семья, – говорить Ганна Сугак.

Антоніна Аксьонова також може похвалитися потрійним щастям, адже Полінка, Даринка та Сашко підростають та радують родину своїми маленькими досягненнями та успіхами.Зараз їм вже по 7 рочків.

– Я хочу сегодня всех поздравить с днём Святого Николая. Хочется большое спасибо сказать Зое Яковлевне Бережной за то, что она собрала нас. Мы очень благодарны ей за то, что она у нас есть, за то, что она собрала Клуб тройнят, за то, что дарит тепло, радость нашим детям. Даже в такое сложное время. Детям это очень важно. Им нужно общение, сказки, праздники. Мы всегда рады её видеть, ощущать её тепло и доброту, – висловлює вдячність мама трійнят Антоніна Аксьонова. 

 

Вперше завітали на святкування Миколая родина Гугля з 3-річними Володимиром, Георгієм та Полінкою. 

-Мы сегодня впервые на таком утреннике с нашими семьями тройняшек. Я, конечно, под большим впечатлением. Здесь такая атмосфера! Здесь чудо происходит! Красиво, тепло, вкусно, интересно, ярко, – не приовує емоцій Ольга Гугля.

На свято Клубу трійнят організатори – чарівниці з Жіночого клубу «Ініціатива» – підготували розважальну програму – ігри, конкурси, хороводи.. І звичайно чарівний Святий Миколай разом з помічничею Снігуронькою завітали на свято, засвітили яскравими вогниками красуню-ялинку, і подарували дітками подаруночки. 

-Мені особисто такі зустрічі дарують позитивну енергію, вони як бальзам для серця. Мені приємно дивитися як дітки ростуть, дізнаватись, чому вони радіють та до чого прагнуть. Ми зустрічаємось не лише на День Святого Миколая, у нас ще є традиційні зустрічі у Покровському сквері. У нас є благодійні акції, які проводять старші дітки.Це єдиний Клуб трійнят на території України. Він об’єднує унікальних діток, талановитих, які вже мають багато нагород та досягнень. Я щаслива, що дітками опікуються і батьки між собою дружать. У нас просто велика дружня родина, – радіє Президент Жіночого клубу «Ініціатива» Зоя Бережна.

Чарівна атмосфера свята, радісні емоції та щастя в очах діток та батьків – найкраще підтвердження того, що свято вдалося.

Святий Миколай крокує містом, виконуючи мрії, заряджаючи позитивом та з побажанням добра!

 

Автор:Оксана Наумова

 

Про Автора