«Людина року – 2021»: ті, що заслуговують на відзнаку!
29.12.2021 16:31 Коментарі Вимкнено до «Людина року – 2021»: ті, що заслуговують на відзнаку! Головна,Новини Redaktor

2021 рік добігає кінця, саме час пригадати його найяскравіші моменти та відзначити тих, хто цього заслужив. Грандіозна подія, що  відбулась у нашому місті,  об’єднала кращих з кращих. Тих, що прославляють Херсон на всеукраїнській та міжнародній арені, а їх імена вже давно стали синонімом до слова успіх. Соціальний медіа-проект best_in_Kherson вже всьоме організував грандіозний захід – щорічну премію «Людина року», «Подія року», «Прем’єра року».

Серед переможців спортсмени, громадські діячі, лікарі, актори, науковці, люди з великим серцем та великим прагненням до мети. 

Головна натхненниця та організаторка заходу Наталі Караваєва з року в рік збирає на цю подію тих людей, які надихають інших на перемоги та здобутки. Цьогоріч захід відбувся за підтримки голови Херсонської обласної державної адміністрації Геннадія Лагути.

-Я дуже вдячний Наталії за те, що вона запросила мене на цей захід. Завдяки її проекту вже більше шести років Херсонщина чує своїх найкращих синів, найкращих вчителів, найкращих лікарів, спортсменів, волонтерів, громадських діячів. Я вже 25 років живу у Херсоні і багато років був керівником благодійного фонду. З перших уст я знаю, які живуть люди на Херсонщині, наскільки вони щирі, відкриті, працьовиті, талановиті, тому кожен з них заслуговує носити звання “Людина року”, – зазначив губернатор Геннадій Лагута.

Урочиста подія проводиться з метою виявлення та відзначення людей, чиї досягнення заслуговують визнання. Гості присутні на святі підкреслюють, що такі премії вкрай необхідні нашому місту, адже херсонці мають знати тих, хто прославляє наш край, до того ж заряджають позитивом та гарними емоціями.

“Успіх – це бажання йти до своєї мети і не звертати увагу на труднощі”, – зазначив директор КНП “Херсонська обласна клінічна лікарня” Віктор Короленко. І він точно знає про що говорить, адже разом з завідуючий відділенням серцево-судинної хірургії та головним координатор трансплантації в Херсоні Юрієм Спіріним цього дня отримує нагороду за впровадження та реалізацію надважливої діяльності – за порятунок людського життя.Цього року вперше на Півдні України відбулась трансплантація нирки, і відтепер трансплантації будуть проводитись на постійній основі, адже Херсонська обласна клінічна лікарня включена у пілотний проєкт МОЗ з трансплантації органів.

-Вперше на Півдні України відбулась пересадка органів. Цьому передувала кропітка робота, підготовчий період тривав півтора роки. Ми готували лікарів, трансплант-координаторів, повністю забезпечили матеріально-технічну базу лікарні. Наші лікарі навчались в різних куточках не лише нашої країни, для того, щоб мати відповідний досвід. 170 людей на сьогодні знаходяться на гемодіалізі, це ті, що потребують пересадки. 2 операції ми вже виконали, 30 осіб на разі готові до операції на нирці, 4 особи підготовлені на пересадку серця. Це дійсно фантастичний прорив для мене як для лікаря, керівника установи, – розповідає Віктор Короленко.

 

“Прем’єрою року” визнано виставу Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша “12 стільців”, яка об’єднала і професійних акторів і просто херсонців, які мріяли про сцену.

-Рівно 190 років тому інтелігенція міста Херсона прийшла до генерал-губернатора з пропозицією відкрити тут театр. І 190 років тому театр почав своє існування з аматорської труппи, генерал віддав свій флігель, щоб можна було там зіграти виставу. І зараз ми знову вийшли з такою ідеєю: давайте зберемо інтелігенцію і запропонуємо таку гру. І нам це вдалося! – розповів Олександр Книга.

 

Прикметно й те, що з року в рік нагороди дістаються тим, хто не зважаючи на труднощі та перешкоди, долають шлях до перемог. Вони гордість країни та регіону. Їх імена закарбовані у спортивному літописі Херсонщини. Проте вони не зупиняються на досягнутому, і день за днем долають дорогу до нових перемог, підкорюють нові вершини спортивного Олімпу.

Найбурхливіші оплески, теплі слова привітань звучали на адресу двох чарівних дівчат, призерок Паралімпіади – Лізи Мерешко та Яни Лебєдєвої. Вони гідно представили нашу область на XVI  літніх Паралімпійських іграх у Токіо!

 

Плавчиня Єлизавета Мерешко завоювала 5 медалей: 50 м вільним стилем у класі S6;100 м брасом у класі SB5; 200 метрів комплексом у класі SМ6; 400 метрів вільним стилем у класі S6; 100 метрів вільним стилем у класі S7.

 

-Это прекрасное мероприятие, на которое я прихожу каждый год и жду его с нетерпением. Успех для меня – это 99%труда и 1% таланта. Вот формула успеха.- розповідає Єлизавета Мерешко. – Этот год был интересным, ярким, насыщенным. Я всем желаю выбрать свою цель, идти к ней, невзирая на трудности и становится лучшим в своей сфере.

 

Легкоатлетка Яна Лебєдєва здобула срібло у змаганнях з метання диска (клас F53).

 -Щоб досягти успіху потрібна ціль, до якої ти йдеш, знання, постійно вчитися і велика праця, – зазначає Яна Лебєдєва. – Цей рік був важким, але закінчується на позитивній ноті. Я б побажала усім кожен день ставати для когось Людиною – людиною дня, людиною тижня, людиною місяця та людиною року.

 

Ми пишаємося результатами та досягненнями наших спортсменок ,бо вони справжня спортивна гордість України!

Сонячний колектив «Янголи добра» подарував усім присутнім чудовий виступ. Цього вечора їм аплодували, стоячи.

-Здорово, когда собираются такие мужественные, смелые и достойные люди. Мы придумали новый проект “Сильные Духом”. Ведь мы все сильные духом! Давайте же вместе делать наш прекрасный город, нашу страну ещё лучше. У нас для этого есть всё – есть мы, есть вы и вместе мы сила! – зазначила керівник дитячого колективу “Янголи Добра” Марина Колокот.

Премія існує, удосконалюється та успішно розвивається вже понад 6 років.

І це доводить, що такий масштабний проєкт цікавий суспільству, адже в його основу покладена соціально значуща ідея, загальнолюдські цінності та максимальна об’єктивність під час відбору номінантів. І цього разу Херсон обрав найкращих!

Чудовий вечір, сповнений світла і тепла, в черговий раз подарувала усім присутнім премія «Людина року», а також впевненість, що усе можливо, потрібно лише мати мрію та наполегливо працювати задля її втілення.

 

Автор:Оксана Наумова

Фото: Катерина Крамаренко

 

Про Автора