Імбирні пряники для наших захисників:зроблено з любов’ю!
23.01.2022 20:43 No Comments Головна,Новини Redaktor

Сьогоднішній день для учасників колективу “Янголи Добра” та усіх їх дорослих друзів сповнений тепла, доброти, любові та Божого благословення. І розпочався недільний ранок у Храмі Святої Олександри, куди малеча завітала на запрошення настоятеля Андрія Калити.

Сьогоднішній день для учасників колективу “Янголи Добра” та усіх їх дорослих друзів сповнений тепла, доброти, любові та Божого благословення. І розпочався недільний ранок у Храмі Святої Олександри, куди малеча завітала на запрошення настоятеля Андрія Калити. Святково вбрані вони легко ступають повз численних парафіян, що зібрались на службу, звичайно, хвилюються… а як тільки линула музика, вони закружляли у танці.

На маленьких зірочок дивились, затамувавши подих, а потім захопливо аплодували.

Заспівали вони і колядок, а в нагороду отримали смаколики. А головне благословення від о.Андрія на добрі справи та щасливий рік. 

Знаючи про гарну і душевну місію особливих діток – виготовлення поробок та розпис пряників для захисників України – настоятель Храму висловив щире захоплення ними.

 

-Я вам хочу подякувати за ваші серця, які наповнені любов’ю, дякую вашим батькам та родинам. Дякую вам за те, що несете у цей світ світло. Знаєте, усі ми потребуємо добра, світла, і якщо кожен з нас буде світити, буде дарувати хоча б усмішку кожного дня, то цей світ буде перебувати у великому світлі, – подякував гостям о.Андрій Калита та благословив на добрі справи.- Ви робите маленьких янголів, передаєте їх на передову, а разом з ними і своє тепло. Я вас благословляю! І ми завжди раді бачити вас у нашому Храмі. Хай вас Бог благословить!

 

А далі дітки попрямували до Херсонської бібліотеки ім. Лесі Українки на майстер-клас з розпису імбирних пряників.

Тут панувала неймовірно тепла та чарівна атмосфера, малеча не стримувала своїх творчих здібностей, тому пряники вийшли надзвичайно гарні та яскраві.

-Ми прикрашаємо новорічні та різдвяні пряники для наших захисників, які ми передамо на Схід України. Дітки беруть участь у таких заходах вже не перший рік, вони дуже завзято за це беруться. Для дітей це дуже важливо, це для них велика мотивація, вони дуже хочуть поділитись теплом своїх сердець з захисниками, – розповідає вчитель-дефектолог НВК № 48 Тетяна Левченко.

Багатолітнім партнером та співучасником добрих справ є Херсонська центральна бібліотека ім. Лесі Українки, яка з радістю відкриває свої двері для особливої малечі.

-Бібліотека – це єдиний у місті безкоштовний простір для відвідування у громаді. Ми завжди раді бачити у гостях кожного херсонця. З “Янголами Добра” ми вже не вперше зустрічаємось, завжди раді бачити діток, – зазначає завідуюча відділом обслуговування Центральної бібліотеки ім. Лесі Українки Юлія Якименко.

Напередодні новорічних свят діти зустрічались на майстер-класі, під час якого робили листівки та поробки з зображенням янголів. Сьогодні розмалювали печиво. Усе це найближчим часом поїде на Схід нашої держави до наших захисників. По завершенню творчої роботи усі поробки та смаколили передали нашому відомому та уславленому волонтеру дяді Гриші і за кілька тижнів він відвезе їх на передову.

-Я дуже щасливий з того, що діти, які мають обмежені можливості, також допомагають нашим бійцям, – сказав дядя Гриша, приймаючи подарунки.

-Потрібно робити добро не лише на свята. Свята скінчаться, почнеться тиша, а люди, що потребують нашого тепла та участі, є завжди, тож давайте разом творити добро протягом усього року.Коли ти робиш щось для когось з теплом, добром, з побажанням щастя, миру, злагоди – то робота не закінчується ніколи. І головне: ніколи не забувайте завдяки кому ми маємо навколо себе такий спокій та мирне життя. Це хлопці та дівчата, які зараз боронять нашу землю.Не дивлячись на холод на вулиці, важливо, щоб холоду не було всередині, – підкреслила керівниця дитячого колективу “Янголи Добра” Марина Колокот.

 

Автор: Оксана Наумова

 

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *