МІН’ЮСТ РОЗРОБЛЯЄ РЕАБІЛІТАЦІЙНУ ПРОГРАМУ ДЛЯ НАРКОЗАЛЕЖНИХ УВ’ЯЗНЕНИХ
29.05.2018 10:50 No Comments Головна,Громадянам про права g_admin

Міністерство юстиції разом з експертами ЄС розпочав розробку реабілітаційної програми для наркозалежних ув’язнених в українських тюрмах. Про це пише прес-служба відомства.

У період з 21 по 25 травня 2018 року керівництво Департаменту взаємодії з органами державної влади Міністерства юстиції України, працівники державних установ «Центр пробації», «Центр охорони здоров’я Державної кримінально виконавчої служби України» та профільних навчальних закладів Міністерства юстиції України взяли участь у семінарі, організованому експертами проекту міжнародної технічної допомоги «ДІЯ-ЄС: Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності» (EU-ACT).

Проект «ДІЯ-ЄС» планує розробити реабілітаційну програму для наркозалежних ув’язнених в українських тюрмах. Цей проект передбачає розробку програми лікування, створення навчального курсу у співпраці із експертами з пенітенціарної системи України, впровадження довготривалої навчальної програми в Академії Державної кримінально-виконавчої служби України та оцінку цієї програми.

Джерело: “Українське право”

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *