Дітлахи разом з Херсонською юстицією одружували кавунів і піратів (ФОТО)
13.08.2018 17:11 No Comments Головна,Новини Redaktor

У Херсоні, в Потьомкінському сквері, 11 серпня розгорнулось імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримувала паспорт та могла «влаштуватись на роботу».

Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, діти приступали до роботи.

Херсонська юстиція у рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» влаштувала для більше, ніж 2000 дітлахів справжні морські пригоди! Адже Херсон – це місто моряків.

Діти могли допомогти казковим персонажам – родині Кавуненків. Малюки були реєстраторами, одружували усіх бажаючих. Так, церемонії провели для маленьких гостей, піратів, а деякі маленькі гості одружили власних батьків! І видавали їм свідоцтво про шлюб. До речі, до Херсонської юстиції завітали і два справжніх весілля!

Потім малюки могли видати свідоцтво про народження малюку Кавуненку.

Хлопчики та дівчатка могли побути серйозним нотаріусом, укласти договори купівлі-продажу чи дарування на прикладі іграшок.

Окрім цього, дітлахи із радістю боролись за права старшого Кавуненка, бо капітан корабля не заплатив йому заробітну плату. Дітки приходили до нього із виконавчим листом. А коли пірат не захотів платити, то описали його скриньку зі скарбами.

Фахівці юстиції, разом із дітлахами, робили паперові кораблики із символікою «Я МАЮ ПРАВО». А також роздавали буклети і розповідали гостям свята про права дитини, що таке булінг та як йому запобігти, та що робити у випадку насилля в родині.

– Такі заходи дуже потрібні нашим маленьким громадянам, бо допомагають побачити роботу різних спеціалістів. І не просто побачити, а ще й спробувати. Херсонська юстиція охоче долучилась до «Міста професій», продовжила знайомити дітлахів із нашим Юстимчиком, який є другом і захисником кожної дитини. Він розповів їм про права дитини, про те, що неможна ображати інших. Бо дітям дуже важливо розповідати про серйозні речі простими, зрозумілими словами. – зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

 

Про Автора

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *